Zbulohet hyrja e bazės sė UFO-ve

Shko poshtė

Zbulohet hyrja e bazės sė UFO-ve

Mesazh  Luli prej 02.12.12 12:40

Zbulohet hyrja e bazės sė UFO-ve nė malin Admas nė Uashington?Studiuesi Scott C. Waring, para pak ditėsh publikoi nė sajtin e tij “UFO Sightings Daily”, fakte tė fuqishme dhe fotografi, tė cilat tregojnė hyrjen e njė baze UFO-sh nė shpati
n e malit Admas, nė Uashington.

Duke pėrdorur satelitin mė tė fuqishėm tė hartave, Scott zbuloi pranė fermės Aceti njė anomali, e cila e udhėhoqi atė nė rezultatin se nėn kėtė pixel tė mistershėm, qė ndodhen vetėm nė atė pikė tė vetme tė malit, fshihet njė hyrje ciklike-portė, qė tė ēon nė bazat e nėndheshme tė UFO-ve!

Ky mendim gjen mbėshtetjen dhe nga fakti, se shumė njerėz tė zonės, si dhe shumė oficer tė ushtrisė, grupi i Contactees ACETI, deri dhe Fox News, kanė vėzhguar UFO nė kėtė rajon.

Nė malin Adams, merren kėtu e shumė vite dhe shumė shkencėtar amerikanė, tė cilėt i ka tėrhequr vėmendjen aktiviteti i madh “metafizik” nė rajon.

Sigurisht qė ky lajm nuk mund tė kalonte pa “kujdesinė” e kėrkuesve tė UFO-ve.
avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi