Kurse per Parapsikologji ???

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kurse per Parapsikologji ???

Mesazh  univers-101 prej 24.11.12 1:31

E hapa kete teme per te pyeter nese ka te interesuar rreth kurseve per parapsikologji rreth Hipnozes, Meditimit, Telepatis, Radiostezise etj
Te interesuarit mund te me dergojn mesazh privat por eshte e nevojshme te cekin vendin se ku jetojne ( banojne)
Nese ka te interesuar te mjaftueshem do te perpiqemi te organizjome nje kurs rreth parapsikologjise.
avatar
univers-101

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kurse per Parapsikologji ???

Mesazh  ferdi prej 24.11.12 17:46

jam i interesuar per kursin e parapsikologjise si mund tju kontaktoj
avatar
ferdi

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

prsh

Mesazh  kitara-61 prej 24.11.12 20:06

flm qe e keni hap ketete tem...une do ksiha deshire qe te me afroni materiale ne lidhje me Psikologjin
Kognitive mundesisht???
avatar
kitara-61

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kurse per Parapsikologji ???

Mesazh  extraterestrial prej 02.02.13 15:40

po jam e interesuar ju lutem postoni dicka me shum psh: si mund te hipnotizojm dike e si qe nuk eshte e ligjshme po ne duhet ta dim kur dikush po perpiqet ta bej kte
avatar
extraterestrial

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kurse per Parapsikologji ???

Mesazh  Muneer prej 02.02.13 23:04

@explorusi pse sna thua ti si fillim see sa din rreth parapsikologjise
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

410


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Detektivi

Mesazh  jems400 prej 02.11.13 12:54

Pershendetje
avatar
jems400

pershendetje

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kurse per Parapsikologji?

Mesazh  ipari.it.nok prej 30.06.15 10:11

a ka ndonje kurs per hipnoze ne tirane?
avatar
ipari.it.nok

<<<Me mire te besosh se ka nje zot dhe kur te vdesesh te shohesh qe nuk ekziston, Sesa te besosh se nuk ka dhe kur vdesesh te shohesh qe ekziston>>>

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi