Vietnam - UFO

Shko poshtė

Vietnam - UFO

Mesazh  Jon prej 07.08.08 11:21


UFO eshte perplasur ne Vietnam

Mediumet Vietnameze njoftojne se nje objekt fluturues i paidentifikuar eshte perplasure disa kilometra large nje ishulli te banuar me njerez ne Vietnam. Thuhet se pas ketij ekplodimi njerezit kane gjetur disa pjese te nje metali te cuditshem me gjatesi prej 1,5 m.

Nderkohe qeveria Vietnamze ka njoftuar se ka ndodhur perplasje e nje aeroplani, por nuk dihet se a eshte aeroplan ushtarak apo civil. Mirepo pas disa oresh kane vertetuar se ne asnje baze usharake te Vietnamit dhe shteteve tjera per rreth nuk ka munguar ndonje aeroplan, te njejten e kane vertetuar edhe kompanite civile.

Sipas mediave dhe njerezve te asaj rrethine behet fjale per nje objekt fluturues te paidentifikuar - UFO.Edituar pėr herė tė fundit nga JOn nė 30.09.09 23:41, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi