Turqi - UFO

Shko poshtė

Turqi - UFO

Mesazh  Fikrro prej 27.11.10 10:46

Xhirohet UFO nė mes tė agimit mbi TurqiDisa banorė tė Turqisė mbetėn tė shokuar kur sė bashku me kėngėn e gjelit nė sabah kanė parė nė qiell edhe njė fluturake tė ēuditshme ngjyrė argjendi.

Njėri prej dėshmitarėve tė kujdesshėm – me siguri nga dritarja e kuzhinės sė tij – hapi kamerėn e telefonit dhe xhiroi fluturaken e argjendtė nė formė tė rrumbullakėt e cila praktikisht nuk prodhonte kurrfarė zhurme.
Kjo ngjarje e pazakontė ndodhi mbi qiellin e qytetit Filled, por tash pėr tash nuk dihet se ēka mendojnė ufologėt pėr kėtė fluturake mbi qiellin e Turqisė.

Sido qė tė jetė kjo video ėshtė shumė e mirė dhe pas disa shikimeve mund tė shihet qartė se nuk bėhet fjalė pėr ndonjė aeroplan komercial ose ndonjė fluturake tė njohur nga njerėzit.

avatar
Fikrro

539


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Turqi - UFO

Mesazh  Zattoo prej 19.12.12 19:12

Fenomeni paranormal qė tmerroi Ankaranė!

avatar
Zattoo

627


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Turqi - UFO

Mesazh  euterpa prej 21.12.12 9:21

edhe un kam pare ne durres kshu ..
avatar
euterpa

21


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Turqi - UFO

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi