Greqi - UFO

Shko poshtė

Greqi - UFO

Mesazh  Jon prej 17.09.10 23:32

Greqi, UFO nė malin Parnitha


Athinė. Dy objekte tė mėdha tė shndritshėm dhe tė paidentifikuar u shfaqėn mbrėmjen e djeshme mbi malin Parnitha, rreth 30 kilometra larg Athinės. Lajmi behet i ditur nga mediat greke tė cilat publikuan disa foto tė shkrepura nga njė kalimtar i rastit.

Faqja e internetit "Zougla.gr", e cila i mori fotot nga njė lexues, shkruan se dy disqe tė mėdha tė shndritshme u shfaqėn nė lartėsi tė vogla dhe mė pas u larguan nė horizont pak para perėndimit. Ndėrkohė, njė fenomen i ngjashėm ėshtė verifikuar disa ditė mė parė edhe nė rajonin e Markopoulos Oropos, jo larg kryeqytetit.

Greqia ėshtė njė nga vendet ku sinjalizimet pėr "UFO" (Objekte Fluturuese tė Paidentifikuara) janė tė shpeshta, veēanėrisht pėrgjatė bregdetit dhe rajoneve malore.
(Start)
avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi