Rrembim nga Jashtėtokėsorėt

Shko poshtė

Rrembim nga Jashtėtokėsorėt

Mesazh  Estilen prej 24.05.10 12:47

Eshte nje vidio qe tregon se si nje grua Italiane eshte rrembyer disa here nga Alienet.Ajo ka bere fotografi dhe filmime gjate kohes qe ata e kane rrembyer.