Mongoli - UFO

Shko poshtė

Re: Mongoli - UFO

Mesazh  Estilen prej 26.02.10 13:33Ne foto nje ufo i rrezuar ne Mongoli

Nje objekt i paindentifikuar eshte rrezuar ne token Mongole gjate diteve te fundit.Qeveria Ulan Batorit ka derguar expert per percaktimin e tij...Sipas nje dosje sekrete mendohet se ne Mongoli gjendet nje baze sekrete UFOSH.Ndoshta dhe rrezimi ne kete territor verteton hiptezen per bazen sekrete....

Estilen

847


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mongoli - UFO

Mesazh  Neo prej 18.03.10 22:20

Dy objektet u rrėzuan nė MongoliMė 19 shkurt, tė vitit 2010, dy objekte kanė goditur tokėn nė afėrsi tė Ullan Bator, kryeqytetit tė Mongolisė.
Objekti i parė sipas raportit MUFON, peshonte vetėm 10 kg kurse i dyti ishte shumė mė i gjatė, duke arritur deri nė dy tonė.
Pėrveē kėtyre tė dhėnave dhe fotografisė, nuk ka asnjė informacion tjetėr nė lidhje me rastin, kėto fragmente, tė cilat me sa duket kanė shkaktuar frikė nuk kanė shkaktuar viktima.
avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mongoli Ufo

Mesazh  Estilen prej 25.03.10 15:59

Ne kete video do te shihni nje baze Ufo ne Mongoli te marra nga sateliti.


Estilen

847


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mongoli - UFO

Mesazh  Estilen prej 08.10.10 21:45


Shfaqen UFO-t, mbyllet pėrkohėsisht aeroporti nė Mongoli
Njė aeroport nė Mongoli ėshtė e mbyllur pėr shkak tė fluturimit pranė tij tė objekteve tė pa identifikuara UFO.

Lajmi ėshtė bėrė publik nga mediat ndėrkombėtare qė pėrshkruajnė se natėn e 14 shtatorit, kamerat amatore kanė arritur tė filmojnė njė objekt tė pa identifikuar qė fluturoi mbi aeroport.

Lajme tė tilla dėgjojmė shpesh dhe shumė rrallė, pėr tė mos thėnė asnjėherė dhe askush nuk i beson. Lajmi thuhet tė jetė i vėrtetė dhe nuk ngelet vend pėr hamendėsime.

Siē duket edhe nga imazhet, pajisjet e regjistrimit nuk ishin tė afta tė fiksonin imtėsi tė objektit por vetėm gjurmėn e shndritshme tė tij nė qiell gjatė fluturimit qė ishte i dukshėm pėr njerėzit nė vetėm pak sekonda.

http://www.fantasiacreativa.com/ufo/

Estilen

847


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mongoli - UFO

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi