Parashikimi me ane te numrave

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Parashikimi me ane te numrave

Mesazh  Sara83 prej 16.11.12 21:05

Parashikimi me ane te numrave

Zbulim i rralle...truri i njeriut i pakufishem, me dije te pashtershme...*
mund te parashikoje njeriun me ane te numrave !!*

1=mbaresi*

2=genjeshtar*

3=vendimtar*

4=shkaterrues*

5=mendjemadh*

6=tradhtar*

7=tinzar*

8=flijim*

9=i mencur*

10=mrekulli*

11=fat*

Njerez te thjesht, sportiste, artiste, politikane, shkencetarE etj etj...mjafton emer+mbiemer i sakte !
avatar
Sara83

31


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashikimi me ane te numrave

Mesazh  strange star prej 18.11.12 15:37

emrin dhe mbiemrin e sakte do ta shkruajme ketu dhe te na e gjeeshe ti????
avatar
strange star

Mos u dorezo ...edhe sikur te jeshe ne caste te veshtira10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pergjigje

Mesazh  Sara83 prej 18.11.12 19:08

pikerisht keshtu !!
avatar
Sara83

31


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashikimi me ane te numrave

Mesazh  bledi77 prej 23.11.12 15:21

per mua te shkruajta PM,
po per sali berisha , dhe kreshnik spahiu
mund te na thuash dicka, faleminderit
avatar
bledi77

citim

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PERSHENDETJE

Mesazh  Sara83 prej 23.11.12 20:28

ti e more pergjigjen,ndersa te tjereve ne vijim kemi 2 dhe 11
avatar
Sara83

31


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashikimi me ane te numrave

Mesazh  bledi77 prej 23.11.12 20:57

faleminderit per pergjigjen, per salen genjeshtar
kreshnik spahiu fat, te votojme te gjithe per aleancen kuq e zi
ndoshta behet me mire
avatar
bledi77

citim

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

rta

Mesazh  veti prej 29.05.13 16:52

besarta berisha
avatar
veti

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashikimi me ane te numrave

Mesazh  Sara83 prej 21.10.13 22:06

nr.1
avatar
Sara83

31


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

metsadiku

Mesazh  plaku1956 prej 18.01.14 23:53

met sadiku
avatar
plaku1956

jeta shkon evjen e asnjiher njejt nuk gjen

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashikimi me ane te numrave

Mesazh  beli82 prej 01.02.14 2:13

b.shala
avatar
beli82

e drejte

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashikimi me ane te numrave

Mesazh  Lumturie_B prej 25.04.15 18:23

Lumturije Fazliu
avatar
Lumturie_B

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi