Shpirt, hije apo engjėll mbrojtės?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Shpirt, hije apo engjėll mbrojtės?

Mesazh  Odin prej 13.11.12 0:14

Shpirt, hije apo engjėll mbrojtės?

Ky aksident ka ndodhur nė Brazil.

Por ajo qė mbetet e paqartė ėshtė figura e njė personi nė mjegull. Parashtrohet pyetja se a ėshtė hije, shpirt apo engjėll mbrojtės.

avatar
Odin

602


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shpirt, hije apo engjell mbrojtes

Mesazh  elektronika prej 13.11.12 12:25

Asnjera nga keto. Eshte projeksion i siluetes se nje kalimtari te rastit nen efektin e mjegulles ose tymit dhe dritat e makines. Eshte nje efekt qe perdoret gjate xhirimit te filmave me vampire. Situata te tilla ndodhin gjate neteve me mjegull. Keni mundesine dhe vertetojeni vete kete dimer sepse tani fillon mjegulla ne qytete.
avatar
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........114


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi