Mundet njeri te me nduhmoje!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mundet njeri te me nduhmoje!

Mesazh  Muneer prej 01.11.12 20:49

Pershendetje te gjitheve!

Do te doja pak ndihme nga ju! U be disa kohe qe jam pjese e faqes dhe sado qe perpiqem akoma nuk po e se si mund te shohesh te gjitha komentet ne nje teme te caktuar! Po te klikojme ne teme shfaqen vetem komentet e para ose te fundit! Di njeri te me ndihmoje?

Ju faleminderit!
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

593


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mundet njeri te me nduhmoje!

Mesazh  Dimitrov Xhunga prej 01.11.12 21:22

NUK TE NDUHMOJE DOT
avatar
Dimitrov Xhunga

192


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mundet njeri te me nduhmoje!

Mesazh  FM prej 01.11.12 22:17

Kemi nje problem teknik dhe jemi duke u munduar qe ta gjejme se nga vjen...pra te keni durim dhe mirekuptim.
avatar
FM

1190


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mundet njeri te me nduhmoje!

Mesazh  Cimi Elezi prej 01.11.12 22:46

Arsyen perse nuk mundesh ta dha Exploreri.
avatar
Cimi Elezi

345


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mundet njeri te me nduhmoje!

Mesazh  Muneer prej 02.11.12 8:40

dimitrov xhunga shkruajti:NUK TE NDUHMOJE DOT

Gabim gjate shkrimit!
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

593


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mundet njeri te me nduhmoje!

Mesazh  Dimitrov Xhunga prej 03.11.12 7:57

KUPTOHET,POR UNE E KAM BERE PER SHAKA.NESE E KE MARRE PER TERS E FSHIJ PRONONCIMIN.
avatar
Dimitrov Xhunga

192


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi