Bebja jonė ėshtė djalli

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Bebja jonė ėshtė djalli

Mesazh  Odin prej 30.10.12 16:10

Bebja jonė ėshtė djalli“Bebja jonė ėshtė djall, eci 4 javėsh e nxjerr flakė nga goja”Prindėrit e njė bebeje nė Kolumbi thonė se fėmijėn e tyre e ka pushtuar djalli, pasi ai eci katėr javė pas lindjes dhe nxjerr flakė nga goja.

Ana Feria Santos e lindi fėmijėnmuajin e shkuar, por gėzimi i saj ėshtė kthyer nė frikė pasi fėmija nuk ėshtė normal.

Komuniteti mendon se ai ėshtė djalli i maskuar si bebe.Ajo thotė se fėmija ecėn qė kur ka mbushur katėr javėsh dhe madje fshihet nė shtėpi.

Prindėrit thonė se sytė e tij kanė njė shikim qė tė kall datėn.Psikologėt dhe mjekėt do tė kontrollojnė fėmijėn.Ata kanė deklaruar se ai ka shenja dhune.Ata kanė lėshuar njė paralajmėrim pėr familjen.
avatar
Odin

577


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bebja jonė ėshtė djalli

Mesazh  Luce prej 02.11.12 12:23

KAM LEXUAR QE DJALLI MISHEROHET NE FEMIJE POR E DI NE DATA SI 6.6.2006
avatar
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

90


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bebja jonė ėshtė djalli

Mesazh  Maramalik prej 16.08.13 21:55

nuk ka mundesi qe djalli te nxjerr flak nga goja,djalli ben keq si psh:
aksidenta,vrasje.ai mund te jet dragon,ne kohet e lashta ka pasur kesi sende madje me shum se tani.
legjenda thot se vetem nena dhe gruaja e atij femije sepse ai ka krah.

me falni ndoshta po ju kritioj por djalli nuk ka mundesi te nxjerr flak nga goja dhe te fshihet ne shtepi.
RESPEKTE...
avatar
Maramalik

Dua te di me shume mbi magjite

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi