Kroaci - UFO

Shko poshtė

Kroaci - UFO

Mesazh  Flavius prej 29.10.12 16:46

A eshte ky objekt jashtetokesor?

Njė tjetėr objekt i dyshimtė ka ngritur pyetjen nėse jashtėtokėsorėt ekzistojnė vėrtetė.

Objekti ėshtė filmuar nga ana e njė turisti italian nė ishullin Pag tė Kroacisė mė 10 tetor.

Ai duket si njė disk fluturues, ndėrsa mė pas shpėrthen (zhduket papritmas).

Autoritetet nisėn hetimet pas kėsaj video dhe thanė se zhurma nė video vjen nga njė objekt pas kurrizit tė xhiruesit tė videos, por nuk shpjeguan dot objektin e filmuar.

avatar
Flavius

92


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kroaci - UFO

Mesazh  ijj prej 29.10.12 22:08

qka mund te jet tjeter
avatar
ijj

Asgje muk eshte e pamundur...

64


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kroaci - UFO

Mesazh  Cimi Elezi prej 29.10.12 22:12

Me duket se eshte postuar njehere kjo????
avatar
Cimi Elezi

115


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kroaci - UFO

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi