Nė Tiranė dėgjohen zėra misterioz

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nė Tiranė dėgjohen zėra misterioz

Mesazh  Zattoo prej 25.10.12 20:14

Nė Tiranė dėgjohen zėra misterioz
Keto tinguj jane degjuar nga njerez te ndryshem ne cdo cep te qytetit dhe kane ngjallur jo pak kureshtje tek qytetaret. Mos valle kane qene UFO?

Keto tinguj jane degjuar nga njerez te ndryshem ne cdo cep te qytetit dhe kane ngjallur jo pak kureshtje tek qytetaret.

Nuk kemi ndonje njoftim zyrtar nga mediat apo institucionet perkatese rreth ketij lajmi.

Shume persona mendojne se keto lloj tingujsh kane te bejne me objekte apo qenie jashtetokesore ose sic njihen ndryshe (UFO).Ne qytetin e Tiranes nuk ka patur raste te tjera te ketij lloji me pare ndaj dhe kureshtja per te ditur prejardhjen e tinujve nuk eshte e vogel.

Kjo video eshte filmuar nga nje kamera amatore.

avatar
Zattoo

673


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nė Tiranė dėgjohen zėra misterioz

Mesazh  djussi prej 27.10.12 10:23

Zatoo faleminderit qe e solle ti edhe pse ste njoh me dukesh me serioz,nje amator po te njejten video e ka pustu ktu te explorer dhe thoshte qe ka ndodh ne Prishtin dhe se vet e kishte gjiruar.shnet,
avatar
djussi

Mos pyet se cfare beri atdheu per ty, por cfare bere ti per atdheun tend.

34


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje

Mesazh  Muneer prej 27.10.12 16:32

Mos besoni ne keto gjera te paverteta!
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

328


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nė Tiranė dėgjohen zėra misterioz

Mesazh  Dre1 prej 10.11.12 18:08

ZHURM AEROPLANI,KURGJO TJETER
avatar
Dre1

35


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nė Tiranė dėgjohen zėra misterioz

Mesazh  Martina manellari prej 21.06.13 23:51

Bota eshte e gjitha nje mister.une personalisht nuk besoj shume ne ndodhi te tilla por ndoshta egzistojne dhe gjera te kesaj natyre qe te befasojne
avatar
Martina manellari

Emri im eshte martina dhe kam deshire te behem dermatologe

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nė Tiranė dėgjohen zėra misterioz

Mesazh  Neutral prej 25.06.13 23:08

Nje video ne spanje
avatar
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

66


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nė Tiranė dėgjohen zėra misterioz

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi