UFO ne Hene Prill 2012

Shko poshtė

UFO ne Hene Prill 2012

Mesazh  Odin prej 15.10.12 13:11

UFO ne Hene Prill 2012

avatar
Odin

527


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ufo ne Hene

Mesazh  elektronika prej 16.10.12 10:18

Nuk eshte aspak e cuditeshme ne qoftese ke lexuar librat e Jiim Marrs lidhur me te fshehtat e Henes. Sipas tij Hena ashte nje baze e alieneve. Edhe kur per here te pare Neil Armstrong shkeli ne Hene, ata qe pergjonin biseden e tij me qendren e "NASA" degjuan ate te thoshte "Jane teper te medhaja dhe te mahniteshme. Ata jane rrjeshtuar perballe nesh dhe po na veshtrojne". Fluturime te UFO - ve ne Hene jane pare qe ne vitet 70. Gjithashtu ka disa fotografi te nje anieje hapesinore te gjetur ne Hene me dy trupa brenda. Anija ka permasa rreth 500 x 500 x 3400 metra.
avatar
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........63


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi