Magji qe te jesh nxenese e shkelqyer

Shko poshtė

Magji qe te jesh nxenese e shkelqyer

Mesazh  teenage girl prej 08.10.12 18:32

Ju lutem mund te me jepni nje magji me mesazh ose ta beni publike qe te jem nje nxenese e mire ? Un perpiqem shume dhe studioj deri ne oret e shumta te nates por nuk arrij rezultatet qe dua, a ka ndonje menyre , qofte me magji qe un te jem nje nxenese e mire Ju lutem shumeee ?
avatar
teenage girl

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji qe te jesh nxenese e shkelqyer

Mesazh  Eksond prej 09.10.12 23:55

avatar
Eksond

..e Pamundura nuk ekziston..

13


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji qe te jesh nxenese e shkelqyer

Mesazh  durres prej 01.03.14 14:03

te lutem cfare mund te bej
avatar
durres

durres nona fare eshte bo

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Magji qe te beheni nxenes te shkelqyer

Mesazh  Magic-Forex-Doryx prej 02.03.14 13:56

degjo me dergo nje mesazh privat asnjeri nuk mund te bej kete magji
avatar
Magic-Forex-Doryx

Magic

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji qe te jesh nxenese e shkelqyer

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi