Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  Dor1Alb prej 07.10.12 17:04

Pershendetje,para disa ditesh nena ime ka qen tek nje "grua qe fryn ujit" dhe un kam nje ("nijet" DESHIR) PER DIKU ne nje vend,, qe po mundohem ta realizoj por ka gati 3 vjet ,, nuk po behet mbar ,, qoft ne menyr legale apo ilegale.dhe kjo grua pak a shum e kishte gjetur ate "deshiren" time vetem duke ditur emrin tim dhe disa te dhena te vogla,, dhe me beri pershtypje se ne oden "dhomen" e saj kishte dhe relike KATOLIKE DHE ATO MYSLIMANE ,, perpara nuk kish as liber asgje,,nje i njohur im para 2-3 vitesh kish te njejtin problem dhe kjo i "zgjdhi pun" .. DUA TE DI SE CFAR NJEREZISH DHE A ESHT "MAGJI" NESE MUND TE QUHET E TILL KJO QE AJO BEN ,,DHE A KA PASOJA,, DUHET THEKSUAR DICKA "QE UN QE KUR KAM FILLUAR TA PI ATE UJE KAM NJE DHIMBJE KOKE TE TMERRSHME" JU FALEMINDERIT ,,
avatar
Dor1Alb

Vdekja ėshtė ēlirim, nėse ke jetuar drejtė.!!!

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  peace prej 08.10.12 15:59

Ajo grua esht magjistare e bashkpunon me xhindet... i mban ato reliket ne menyr qe ti genjej njerzit
avatar
peace

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  Ariu prej 09.10.12 18:11

Qe eshte magji ja ben muuuuuuu.
Dhe qe eshte magjistare nuk ka dyshim.
Sigurisht qe ka pasoja.
Pasi ne nje trrup te pa prekur nga e-xhini me pare magjia nuk jep efektin e deshiruar.
Ajo jep efekt tjeter dhe le shume e shume pasoja.
Perderisa gruaja qe permendet punon me simbole te te dyja besimeve dhe fryn fjale e hedh letra ne uje,do te thote qe eshte bij shejtani dhe merret me ate pune.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

237


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  Dor1Alb prej 11.10.12 22:19

degjo un e di qe esht magji ,, por nuk e di se sa % do funksionoj kjo llogj magjie,,
avatar
Dor1Alb

Vdekja ėshtė ēlirim, nėse ke jetuar drejtė.!!!

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  Ariu prej 12.10.12 12:55

Varet sa e ke paguar.
Sa me shume e paguan aq me shume rritet %,sa me pake e paguan kerkon qe te vish edhe njeher,pastaj edhe njehere,pastaj edhe njehere derisa te mari aq sa do.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

237


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  Dor1Alb prej 12.10.12 13:09

NE ATE DESHIR QE KAM UN I KAM VEN NE DISPOZICION 10,000 $ NESE CDO GJE DEL ME SUKSES
avatar
Dor1Alb

Vdekja ėshtė ēlirim, nėse ke jetuar drejtė.!!!

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  Ariu prej 13.10.12 12:50

Aaaaaaaaaaa.
Epo ketu ndryshon puna.
Ajo ,do te mundohet si i hahet leku por s'eshte ne dor te saj.
Varet sa te fuqishem i ka shejtanet........
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

237


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  Dor1Alb prej 14.10.12 0:33

NESE NUK JA ARRIN AJO ME SUKSES ATEHER ATE SHUM DO TA VEJ PER NDONJERIN KTU QE TE ME NDIHMOJ
avatar
Dor1Alb

Vdekja ėshtė ēlirim, nėse ke jetuar drejtė.!!!

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  Ariu prej 14.10.12 9:38

Sa kohe te ka thene te presesh?
Sa paradhenie i ke dhene?
S'ka gje qe nuk arrihet me ane te magjise.Madje edhe perjetsine...
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

237


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  Dor1Alb prej 15.10.12 13:49

PARADHENIE SI KAM DHEN ASGJE,,, UN I KAM THEN NESE MUA ME "SHKEL" KEMBA NE ATE VEND ATEHER LEKET JA KU JAN DHE TI MEERR HESAPIN TEND UN SHKOJ ATJE KU DUA ,, UN KAM NJE INTERVIST TANI PER PAK KOH DHE KTE TE MERKUR DO SHKOJ PRAP TEK AJO,,, TE SHOF CDO ME THOT DHE DO TE INFORMOJ ,,, OSE NQS DI DICKA QE UN DUHET TI KERKOJ MA THUAJ
avatar
Dor1Alb

Vdekja ėshtė ēlirim, nėse ke jetuar drejtė.!!!

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  Dor1Alb prej 15.10.12 13:51

DUHET THEKSUAR QE UN ATE SE KAM TAKUAR KY DO JET TAKIMI I PAR ME ATE ,,,, BISEDAT JAN BER NEPERMJET NENES TIME
avatar
Dor1Alb

Vdekja ėshtė ēlirim, nėse ke jetuar drejtė.!!!

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  Ariu prej 15.10.12 18:19

Shko atje dhe ji i qete.
Nese mundesh ose nese deshiron pyete...
Me se do te punosh mbi kete ceshtje?
Nese te dridhet andej ketej po jo ashtu ja keshtu,me mire mos shko me.
Nese te tregon,mos ju ndaj...
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

237


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  Dor1Alb prej 15.10.12 20:06

ne cfar aspekti ta pyes "me se do punosh " me sakt cfar pgj duhet un qe te marr "nje pergjigje te perafert normale nese mundesh te ma japesh" ,,,,
avatar
Dor1Alb

Vdekja ėshtė ēlirim, nėse ke jetuar drejtė.!!!

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  ZijadinMaliqi1 prej 16.10.12 20:49

Pershendetje per te gjithe Stafin dhe ata te cilet e vizitojn kete faqe......une hy shpesh ketu dhe argetohem duke lexuar lloj-lloj mendimesh kjo eshte gje e bukur. Nje pergjigjje per mikun....i cili kerkon qe permes magjise te realizoj deshiren e tij? Pa te them ore miku ime i dashur me mire te mos shkosh tek ajo grua,ka per ti marren leket dhe ska met kry pune asgje,mandej cka eshte me keq ti ske me qene. Ne gjendje as mej then ; mi kthe leket! Ato aq jan te pregaditura e te mbrojtura nga djalli qe ju duket vetja se boten e sillin ka te done! Kujdes! Kujdes! Edhe po te mbaroi pune, ke me pas shum e me shum te tjera telashe. Nuk po mundohem te te frikoj por behu i forte dhe terhiqu nga ajo... Se ti ke mundesi je i forte dhe intelegjent. me rrespekt Z.M.
avatar
ZijadinMaliqi1

Citim

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  Ariu prej 18.10.12 13:00

Pergjigja e mare duhet te jete:
Punoj me zotin>>Te genjen.
Punoj per zotin >>Te genjen
Punoj me "hije"ose me xhinde ose me erresire>>>po te thote te verteten.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

237


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  Dor1Alb prej 19.10.12 19:32

E VETMJA PERGJIGJE QE KAM MARR MKA THEN ,, QE DUHET TE KESH BESIM TEK UN ,,,
avatar
Dor1Alb

Vdekja ėshtė ēlirim, nėse ke jetuar drejtė.!!!

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  lorenclenci prej 02.09.13 22:40

ku eshte kjo gruaja...ca qyteti??
avatar
lorenclenci

sduaa

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  Luce prej 02.09.13 22:52

nje e njohura ime shkon shume te keta mashtruesit te nje grua ne Durres,
te nje burre ne gjirokaster,te nje grua ne fier e shume te tjere qe skam nerva ti permend.
Perfundimi i kan bere pune por per nje kohe te shkurter keshu ajo shkon cdo 2 mua ose gjen nje vend te ri.
mos u mer me keta se te lidhin pas ose te bejne keq dhe je e detyruar te vesh.
avatar
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

148


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  Silbi prej 02.09.13 22:54

DOR1ALB shkruajti:Pershendetje,para disa ditesh nena ime ka qen tek nje "grua qe fryn ujit" dhe un kam nje ("nijet" DESHIR) PER DIKU ne nje vend,, qe po mundohem ta realizoj por ka gati 3 vjet ,, nuk po behet mbar ,, qoft ne menyr legale apo ilegale.dhe kjo grua pak a shum e kishte gjetur ate "deshiren" time vetem duke ditur emrin tim dhe disa te dhena te vogla,, dhe me beri pershtypje se ne oden "dhomen" e saj kishte dhe relike KATOLIKE DHE ATO MYSLIMANE ,, perpara nuk kish as liber asgje,,nje i njohur im para 2-3 vitesh kish te njejtin problem dhe kjo i "zgjdhi pun" .. DUA TE DI SE CFAR NJEREZISH DHE A ESHT "MAGJI" NESE MUND TE QUHET E TILL KJO QE AJO BEN ,,DHE A KA PASOJA,, DUHET THEKSUAR DICKA "QE UN QE KUR KAM FILLUAR TA PI ATE UJE KAM NJE DHIMBJE KOKE TE TMERRSHME" JU FALEMINDERIT ,,
ANGLI?
avatar
Silbi

LUFTA ME E MADHE ESHTE AJO ME VETVETEN.

58


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa % mundesi ka kjo "Magji" ???!!!

Mesazh  Dor1Alb prej 09.09.13 6:05

pa merak ja arrita qellimit , tashme jam ne NEW YORK CITY , dhe fale babait tim i cili pagoi 18.000 EURO ,, its all about money
avatar
Dor1Alb

Vdekja ėshtė ēlirim, nėse ke jetuar drejtė.!!!

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi