Nje video e dhimbshme

Shko poshtė

Nje video e dhimbshme

Mesazh  Asgardian prej 01.10.12 15:59

Pa gjymtyre dhe krenar, e mahnitshme..

avatar
Asgardian

Nėse unė besoj nė Zot dhe Zoti nuk ekziston..nuk humbi gjė
.
Por nėse unė nuk besoj nė Zot dhe Zoti ekziston unė humbas shumė.!

34


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi