Tatuazh Illuminati nė modė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Tatuazh Illuminati nė modė

Mesazh  Odin prej 24.09.12 11:53

Tatuazh Illuminati nė modė

avatar
Odin

602


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tatuazh Illuminati nė modė

Mesazh  Frymarrja prej 24.09.12 23:02

Mos u quditni se kto persona qe nrrojn Fen dhe dalin n`Illuminat.. zoti do i denon ne Ahiret me qitje t`kusis se Prushit n`krye.. dhe shumqka tjeter '
avatar
Frymarrja

Zoti yn ėsht Allahu, Dhe se Muhameti ėsht i derguari i tij..

21


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tatuazh Illuminati nė modė

Mesazh  Jetmira prej 07.09.14 17:55

ehh njerezit
jalla jalla sdin qa me ba r...
avatar
Jetmira

810


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tatuazh Illuminati nė modė

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 07.09.14 21:34

C'bejne njerezit e sotem! Braktisin Hyjnoren dhe shkojne me Satanin, bile e tregojne haptas?!
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

158


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tatuazh Illuminati nė modė

Mesazh  Anon prej 08.09.14 15:40

BiselarThe new magician shkruajti:
Vertet ka te drejte dhe eshte ligj Universal, por pasojat do jene serioze. Ti me Satanin je qe flet keshtu?

Mė thuaj ,ēfarė do tė thot Satanizėm pėr ty! Dua njė pėrgjigje sa mė konkrete dhe tė logjikshme.
avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

436


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tatuazh Illuminati nė modė

Mesazh  elektronika prej 08.09.14 16:17

BiselarThe new magician shkruajti:C'bejne njerezit e sotem! Braktisin Hyjnoren dhe shkojne me Satanin, bile e tregojne haptas?!

Po ti "Biselar  The new magician" me magjite e tua punen e ZOTIT ben apo ate te DJALLIT ???????????
avatar
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........114


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tatuazh Iluminati Ne Mode.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 08.09.14 16:33

Benxhamin. shkruajti:
BiselarThe new magician shkruajti:
Vertet ka te drejte dhe eshte ligj Universal, por pasojat do jene serioze. Ti me Satanin je qe flet keshtu?

Mė thuaj ,ēfarė do tė thot Satanizėm pėr ty! Dua njė pėrgjigje sa mė konkrete dhe tė logjikshme.

Satanizem per mua eshte nje kult ku adhuruesit e Djallit bejne gjithcka qe t'i sherbejne atij dhe jeta e tyre nuk mund te konceptohet pa te madherishmin e tyre: Djallin. Satanizmi eshte e kunderta e krishtianizmit.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

158


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi