Shokuese..."Teletrasportim" apo Montazh

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Shokuese..."Teletrasportim" apo Montazh

Mesazh  Gabriel prej 16.09.12 0:49

Mendoni se eshte ndonje Teknologji e re, Njeri me Superfuqi apo thjesht nje Montazh Mediatik'???

avatar
Gabriel

Angelic Spirit

125


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shokuese..."Teletrasportim" apo Montazh

Mesazh  djussi prej 16.09.12 9:22

hmmm ni sen me ben pershtypjee se si motoristi mbet i hutuar edhe ulet ne tok,mund te jet edhe montazh megjithat interesant.
avatar
djussi

Mos pyet se cfare beri atdheu per ty, por cfare bere ti per atdheun tend.

23


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shokuese..."Teletrasportim" apo Montazh

Mesazh  Asgardian prej 16.09.12 9:46

nuk ka asgje per tu quditur ..mund te ndodh edhe vertet por mund te jet edhe falso, nese vertet ka ndodhur keshtu ateher kjo na jep te kuptojm se ZOTI jep shenja te populli jo besimtar se vertet ekziston bota e pa dukshme dhe ne ket rast shfaqet nje ENGJULL nese mund ta quaj keshtu....

avatar
Asgardian

Nėse unė besoj nė Zot dhe Zoti nuk ekziston..nuk humbi gjė
.
Por nėse unė nuk besoj nė Zot dhe Zoti ekziston unė humbas shumė.!

53


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shokuese..."Teletrasportim" apo Montazh

Mesazh  Gabriel prej 16.09.12 11:16

Mbasi e studiova mir Videon pashe disa detaje interesante. Shiko ne 2 vendet e Teletrasportimit. Ka nje si hije te zeze qe zhduket gradualisht ne te njejten kohe ne te 2 vendet e ngjarjes.
Ndoshta esht shkaktuar nga nje force e madhe magnetike. Kto 2 vende me sjellin ne mendje WORMHOLE (Vrimkrimbat) e Albert Einstein. Personi misterioz mund te kete ndonje paisje te teknologjise se larte e cila perthyen Hapsire-Kohen duke udhetuar ne HYPERSPACE. (Shikoni ne fund duart e Shndritshme). Nje detaj tjeter qe me beri te mbeshtes teorine time: Pse ne fund personi misterioz nuk zhduket me superfuqi'? Mendoj paisja qe perdor ka harxhuar energjine gjate teletrasportimit. Nje super teknologji e re'??? Ndoshta . . . .
Mendimi im
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

125


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dragon Girl

Mesazh  genti prej 18.09.12 16:05

Personalisht me beri shume pershtypje dhe mbas disa kerkimeve arrita te gjej disa informacione dhe behet fjale per nje fushate publicitare me emrin "Dragon Girl" (ne kine)pra eshte fallco...megjithate ajo qe me ben me shume pershtypje nuk eshte fakti se a eshte e vertete apo jo..por problemi me imadh eshte se ekzistojme ne nje bote virtuale kaq ekstreme sa qe e verteta nga rrena i ndan vetem nje fije e holle, qe jo te gjithe e kuptojne.

kalofshi mire
avatar
genti

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shokuese..."Teletrasportim" apo Montazh

Mesazh  fitnete sh prej 18.09.12 18:42

shume e vertete
avatar
fitnete sh

dua gjithqka eshte e mire

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shokuese..."Teletrasportim" apo Montazh

Mesazh  Ellaa prej 18.09.12 22:37

Si ka mundesi qe hija e motorristit me qendru akoma edhe 2 ose 3 sek?
avatar
Ellaa

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shokuese..."Teletrasportim" apo Montazh

Mesazh  Arb prej 19.09.12 0:14

Me sa arrita t'shoh dhe analizoj pamjet, duket qe shoferi kamijonit, ne momention qe voizit ka bluzen ngjyre te chelur, kurse kur del jashta ka veshjen me ngjyre te zeze,,,
Cilesia e kamerres vezhguese eshte shume e larte fps, nuk besoj se kane filluar keto kamera te jene prezente ne rruget....
Gje qe me ben te dyshoj ne montimin e saj dhe shfaqen e kualitetit te videos, me qellim besimi...
avatar
Arb

57


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shokuese..."Teletrasportim" apo Montazh

Mesazh  shqipetar prej 19.09.12 2:13

po shifet se kamioni se ca shpejcie freno dhe nuk devijon fare pastaj me ate shpejtesi qe e terheq njeriun me motoqiklet se shpjego asnje ligj do ishte rrezuar shoferi i motoqikletes edhe mos dyshoni gjana palidhje ka bajne reklama kinezt
avatar
shqipetar

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shokuese..."Teletrasportim" apo Montazh

Mesazh  Gabriel prej 19.09.12 17:52

genti shkruajti:Personalisht me beri shume pershtypje dhe mbas disa kerkimeve arrita te gjej disa informacione dhe behet fjale per nje fushate publicitare me emrin "Dragon Girl" (ne kine)pra eshte fallco...megjithate ajo qe me ben me shume pershtypje nuk eshte fakti se a eshte e vertete apo jo..por problemi me imadh eshte se ekzistojme ne nje bote virtuale kaq ekstreme sa qe e verteta nga rrena i ndan vetem nje fije e holle, qe jo te gjithe e kuptojne.

kalofshi mire
Me pelqen ky arsyetim
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

125


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

un mendoj seasht e vertete

Mesazh  xxl prej 20.09.12 0:51

nuk duhet te befasohena
avatar
xxl

patrolla_mkd@hotmail.com
.................................................

24


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

vvvv

Mesazh  vraxos ellhn prej 23.09.12 12:01

ne kete vidio une pashe diqka te veqante duart e personit kur i largon nga motori jane te driqme !!!!!!!!!
avatar
vraxos ellhn

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shokuese..."Teletrasportim" apo Montazh

Mesazh  naim0001 prej 14.10.12 0:02

Montazh. esht per tu vlersu ai qe e ka montu.!
avatar
naim0001

heyy

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Laureta

Mesazh  laureta prej 14.10.12 22:17

Se di me shkon mendja ndonje teknologji e re pasi qe kinezt jan te prire per keto...!?
avatar
laureta

Asgje nuk eshte me madheshtore se mendja asgje nuk eshte me e pasur se mendja por asgje nuk eshte me idiote se mendja ajo mund te ndertoje madheshtoren por ajo mund te shkatrroje vet veten!!?

41


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

teletransportim apo montazh ?

Mesazh  elektronika prej 15.10.12 8:42

Me bejne pershtypje pergjigjet qe japin disa. Mundohen ta lidhin me zotin, mundohen te gjejne ndonje detaj per ta diskutuar etj. E gjitha kjo eshte nje montazh. Ngeli per tu provuar nje aritje e shkences "HIGH TEK" ne nje semafor ne Kine !!!!. dhe te dale ne youtube!
avatar
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........79


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shokuese..."Teletrasportim" apo Montazh

Mesazh  Luce prej 26.10.12 18:58

besoj se munde te jete e vertet deri diku,duke u bazuar te hijet e motoristit dhe burrit, qe shfaqet nga dritat e makines. nqs ajo do ishte sajes hija e tyre sbesoj se do shfaqej aq precize.
avatar
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

55


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shokuese..."Teletrasportim" apo Montazh

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi