PETICION: 100-vjetori i pavarsisė nė Google

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

PETICION: 100-vjetori i pavarsisė nė Google

Mesazh  xxxadixxx prej 12.09.12 16:01Tė gjithė e dimė se Google me rastin e festave, ose lindjen/vdekjen e njė personi shumė tė rėndėsishėm, vendos njė ‘doodle’, ose ndryshon logon e saj nė Homepage. Por ne duam qė edhe 100 vjetori i pavarsisė tė vėndit tonė tė publikohet pėr tė gjithė botėn mė 28 Nėntor.

Prandaj dhe kemi nisur njė peticion, qė tė mbledhim sa mė shumė ‘firma’ qė t’i bėjmė thirrje Google, qė edhe pavarėsia e Shqipėrisė tė njihet nga Google si njė eveniment i rėndėsishėm.

Kėshtu qė jeni tė lutur tė firmosni peticionin, dhe t’u thoni sa mė shumė shokė dhe shoqeve qė tė jetė e mundur. Kjo mund tė bėhet njė realitet. Kjo mund tė bėhet realitet vetėm n.q.s ju themi tė gjithėve!
Linku : http://www.change.org/petitions/google-have-a-doodle-for-albania-s-100-year-anniversary-of-independence
avatar
xxxadixxx

204


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi