Nė mur i shfaqet imazhi i burrit tė vdekur

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nė mur i shfaqet imazhi i burrit tė vdekur

Mesazh  Odin prej 11.09.12 22:56

Nė mur i shfaqet imazhi i burrit tė vdekurAndrea Samuels e tronditur pasi kishte parė njė njollė papritur qė i shfaqet nė murin e dhomės sė gjumit dhe kuptoi qė ishte fytyra e burrit tė saj tė ndjerė, Brian.

41 vjeēarja, e cila e kishte humbur burrin e saj katėr vite mė parė, ka thėnė se kur kishte shkuar nė banjo pastaj e kishte parė edhe qenin e saj tė vdekur.

Andrea e shokuar kishte thirrur njė specialist pėr tė pastruar shtėpinė e saj, qė dukej mjaft e ēuditshme.
avatar
Odin

536


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi