Fotografia qė preku gjithė spanjollėt

Shko poshtė

Fotografia qė preku gjithė spanjollėt

Mesazh  Luli prej 08.09.12 22:50

Fotografia qė preku gjithė spanjollėt dhe theu ēdo rekord nė facebook!Pas reagimit befasues tė toreadorit fotografia e tij, theu ēdo rekord nė facebook, por pasi kishte prekur shpirtėrisht mė parė tė gjithė spanjollėt!Toreadori nė fjalė, ndaloi ndeshjen e tij me demin, sapo ndjeu pėr njė moment sesa mizore ishte e gjithė ajo “ndeshje” pėr hir tė komoditetit tė spektatorėve“.
Dhe papritur, ktheva shikimin nga demi.
Kishte nė sytė e tij njė pafajėsi, tė cilėn e shikon nė ēdo kafshė dhe mė pa me atė pafajėsi, sikur tė mė lutej tė ndaloja. Ishte njė “thirrje” e dėshpėruar pėr drejtėsi qė pėrshkoi tėrė qenien time. E pėrshkruaj si njė lutje njerėzore, pasi kur dikush rrėfehet shpreson tė falet. U ndjeva si qenia mė e keqe mbi tokė”, deklaroi toreadori.

Shprehjet e mėsipėrme kishte deklaruar dikur Mounera, cili tashmė ėshtė aktivist nė fushatėn pėr t’i dhėnė fund kėtij sporti barbarė. Komenti qė shoqėron fotografinė e famshme, flet pėr skenėn e fundit nė karrierėn e toreadorit tė famshėm, Alvaro Mounera.
avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi