Ky informacion me la pa fjale!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ky informacion me la pa fjale!

Mesazh  gjinkallushe prej 01.09.12 17:12

Lexova ne nje faqe anglisht,se ne Kosove te ardhurat per koke banori do te duhej te ishin 5000 dollare ne muaj?! Poqese nuk do te kishte korrupsion,kjo i bie se do ishim shteti me i pasur ne bote,per koke banori.Ku jane keto pare tonat,kjo i bie se per vetem 12 vitet e pasluftes,secili banre i ka humbur 720.000 dollare vetem pas luftes.Hej duhet te ngritemi qe tani,eshte koha tani.
avatar
gjinkallushe

Jam teper xheloze

54


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Hmmm

Mesazh  Frymarrja prej 02.09.12 2:44

N`Kosovė veq naj revulucion i madh duhet t`bėhet n`mnyr qe t`shkojm disi perpara.. se sa pėr ne banoret e shtetit sot e 500 vite skemi aftesi te dalim te protestojm.. me keto njerez qe jan kleret mė tė lart t`shtetit jemi n`fundosje e sipėr..Ishe mir qe t`gjith Dendėsin ( Tokėn ) tja japim Serbis ' e ne t`dalim n`Perendim ' sepse gjėrat apo anėt negative, po qojn banoret e Kosoves n`fundosje e sipėr..? ' Kaq ' *_*
avatar
Frymarrja

Zoti yn ėsht Allahu, Dhe se Muhameti ėsht i derguari i tij..

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ky informacion me la pa fjale!

Mesazh  gjinkallushe prej 02.09.12 9:06

Frymarrja shkruajti:N`Kosovė veq naj revulucion i madh duhet t`bėhet n`mnyr qe t`shkojm disi perpara.. se sa pėr ne banoret e shtetit sot e 500 vite skemi aftesi te dalim te protestojm.. me keto njerez qe jan kleret mė tė lart t`shtetit jemi n`fundosje e sipėr..Ishe mir qe t`gjith Dendėsin ( Tokėn ) tja japim Serbis ' e ne t`dalim n`Perendim ' sepse gjėrat apo anėt negative, po qojn banoret e Kosoves n`fundosje e sipėr..? ' Kaq ' *_*
Po edhe une pajtohem me kete mendim,mendoj qe me mire do ishte ne te gjithe te dalim ne perendim,e kosoven ta leme,sepse koha eshte e shkurter.Por ja tja leme serbise por turqise.
avatar
gjinkallushe

Jam teper xheloze

54


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ky informacion me la pa fjale!

Mesazh  Illyrian.Angel prej 02.09.12 11:48

Qka jane kto fjale keshtu?

Token t'i'a lejme Serbise e Turqise?

Qfaredo gjeje e keqe te ndodh: TOKA NUK IPET [ajo eshte e shenjte].Sa gjaku u derdh per kete Toke,e ju flisni ketu fjale te 'shemtuara' !
avatar
Illyrian.Angel

29


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ky informacion me la pa fjale!

Mesazh  gjinkallushe prej 02.09.12 12:54

Ne po dojme me jetu,qka po na vyn toka,toka nuk hahet pfff...
avatar
gjinkallushe

Jam teper xheloze

54


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gjinkallushe, mos je agjent i BIA-s apo i qetnikeve

Mesazh  Aperion prej 04.09.12 0:19

gjinallushe, vazhdimisht i percjelli postimet e juaja ne kete forum dhe me te than te drejtes me vjen keq qfare personi je I KALBUR PERBRENDA. Temat e juaj jane totalisht te pa verteta dhe ta pabazuara ne fakte dhe ne burime.

Ti thua se e lexova ne nje faqe anglisht se Kosova bla bla bla... THUAJE burimin e informates qe ne me qe jemi forumista te mund ta kontestojme apo ta komplimentojme mendimin tend duke u thirre ne burime.
Sa per dijeni po te tregoj se institucioni zyrtar i repubikes se Kosoves per matje dhe analiza statistikore eshte Enti i Statistikave te Kosoves (organ i pavaruar dhe shume profesional). aty mund ti gjesh te gjitha te dhenat rreth popullit te Kosoves te matura ne teren ne menyre shkencore etj, madje edhe mund ti shkarkosh te gjitha informatat pa pagese.

Shiko wefaqen: http://esk.rks-gov.net/

Qe disa tema qe i ki hape kryesisht jane propaganduese dhe LAVAZH TRURI, ti je ose agjent i BIA- ose ndonje qetniku ose ithatar i Vetevendosjes ose i plasaritur ne MENDJE.
avatar
Aperion

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ky informacion me la pa fjale!

Mesazh  gjinkallushe prej 04.09.12 2:07

po ai informacion ishte ne anglisht,dhe rastesisht e lexova,por spo e gjej.Une jam kunder te gjitha partive qe jane dhe kunder te gjithe politikaneve dhe sistemit politik ne Kosove.Por ti qenke njeri nga "ta"
avatar
gjinkallushe

Jam teper xheloze

54


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?????

Mesazh  IndigoStar prej 21.08.13 2:05

Toka te jepet !!! eshte gjeja me idjote qe kam degjuar ..... sa Femije,Gra Burra & Pleq jane vrare per te qene e lire ajo toke e Kosoves ..... pse duhet te dilni ne perendim te humbsni vlerat shqitpare ?! ......

IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


100


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ky informacion me la pa fjale!

Mesazh  aqua prej 21.08.13 20:59

kur behet fjala per 'kosov ' secili banor aty o i qim pi kamve dej n'maje t'krehes me thon troq kurse pavarsia jon osht thjesht ni iluzion
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.230


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ky informacion me la pa fjale!

Mesazh  IndigoStar prej 21.08.13 21:49

se mos jemi me mire ne ne Shqiperi ... Pavaresia eshte iluzion se Populli nuk cohet ne kembe ... u moren Mitrovicen e ktej sbete fjale fare e dhate lire .... Shqiptari e thote PROUD ALBANIAN por se jep me vepra

IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


100


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ky informacion me la pa fjale!

Mesazh  aqua prej 21.08.13 22:08

po kush na pyt ne ? Mitrovicen nuk e japem ajo ka qen e shitur qe moti,siq the populli nuk qohet ne kemb kam degju plot si ti ket fjal,e verteta esht punet do vin keq e me keq dhe nuk kemi se qte bejm!Por ktu esht nje mister tjeter sepse e njejta po ndodh ntgjith boten.
prap se prap mir esht puna gjersa njerzimi nuk e shef te verteten THEY ALL SO HYPNOTIZED.
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.230


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi