Dridhja e syrit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Dridhja e syrit

Mesazh  extraterestrial prej 31.08.12 13:02

Ju lutem te me ndihmoni pak,,, ka disa kohe qe me dridhet irisi i syrit dhe bebja por kjo ndodh ne menyre te vetedishme pra une mendoj qe ato te dridhen.
kjo eshte dicka te cilen nuk e kam pare me par nese ndonje e di domethenien te ma tregoj po e perseris kjo ndodh vetem kur une dua qe syri te dridhet FALEMINDERIT PER GJITHCKA! <3
avatar
extraterestrial

13


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi