Si ti dalesh nje njeriu ne ender (magji)??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si ti dalesh nje njeriu ne ender (magji)??

Mesazh  xhovan prej 31.08.12 12:47

Me kane treguar qe eshte nje loje a magji qe si ti dalesh nje personi ne ender po nuk e kam gjetur a ka njeri qe e di ai qe e di te ma tregoje te lutem.
avatar
xhovan

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ti dalesh nje njeriu ne ender (magji)??

Mesazh  murati 43 prej 08.01.13 2:02

tung XHOVAN!
qe ti dalesh dikujt ne enderr egziston nje lloj magjie e thjesht por shume efikase.e kam provuar vet dhe jam bind.
merre nje gote te mbushur me uje dhe afroje te goja dhe thuaj keto fjale:Po e baj njet qe filan fisteku (emri dhe mbiemri i personit) nese eshte zgjuar te mendoj per mua dhe nese asht ne gjume te enderroj per mua!ishalla ma ban zoti kabull dhe e pin ujin.pasi ta kesh pi ujin rrotulloje goten permbys dhe vere mbi tavolin dhe duhet ta sjellish tri her rreth.leje deri ne mengjes ashtu dhe te jesh i bindur se do te funksionoj.
me nderime:murati
avatar
murati 43

nese kerkon nje vend ku te gjithe jan te barabarte;shko te varrezat!!!!

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetje z. murat.

Mesazh  xhema prej 09.01.13 16:27

nuk munda te ju kuptoj qysh duhet ta sjellim 3 her goten rreth qka duhet te sillet rreth trupit ton apo diqka tjeter .
avatar
xhema

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ti dalesh nje njeriu ne ender (magji)??

Mesazh  murati 43 prej 09.01.13 20:21

tung zoti Xhem!
po e perseris edhe nje here,ndoshta do jem me i kjarte.
e mbush nje gote normale me uje dhe e afron pran buzeve dhe i thua keto fjale:
po e baj njet qe filan fisteku (emri dhe mbiemri i personit)nese asht zgjuar te mendoj per mua e nese asht ne gjume te enderroj per mua.ishalla ma ban zoti kabull dhe e pin ujin.pasi ta kesh pi ujin e kthen goten permys dhe e sjell tri here ne vend.D.M.TH ashtu qysh e rrotullon e sjell ne vend dhe leje deri ne mengjes.tek une ka funksionu 100%.nese heren e pare jo te dyten do funksionoj.nese ke sukses tregom te lutem.
me nderime murati 43.
avatar
murati 43

nese kerkon nje vend ku te gjithe jan te barabarte;shko te varrezat!!!!

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

.............

Mesazh  Devi prej 09.01.13 21:38

enderr me rr te forte, ju magjistaret e ...... te ardhmes. se i cuditet fantazmat.
avatar
Devi

62


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ti dalesh nje njeriu ne ender (magji)??

Mesazh  BlackSoul prej 10.01.13 16:15

ket qe thoni ju un e di nje koh te gjat por pak me ndryshe mbushet gota me uj dhe para se ta pini ujin duhet then nje kuluvallahun 3her pastaj themi nese (emri personit) esht zgjuar let mendoj per mua nese (emri personit) esht duke fjetur le te endrroj per mua amin dhe e pin ujin pastaj e kthen goten mbi tavolin e len ashtu deri ne mengjes e kam ber plot her por nuk e di se a ka sukses apo jo nese e provoni ju lutem tregoni rezultatet dhe gjithashtu kjo duhet te behet ne ora fiks 00:00 ju prsh.
avatar
BlackSoul

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ti dalesh nje njeriu ne ender (magji)??

Mesazh  murati 43 prej 10.01.13 17:54

une e kam bere pa kullhuvallahun e ka pas sukses.ne kete menyr qe e kam ba une jo si thuani ju.por ka pas sukses 100%.flm per sms-in.kaloni bukur.
avatar
murati 43

nese kerkon nje vend ku te gjithe jan te barabarte;shko te varrezat!!!!

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ti dalesh nje njeriu ne ender (magji)??

Mesazh  BlackSoul prej 10.01.13 19:43

ne ora sa e ke ber ket lloj rituali ?
avatar
BlackSoul

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ti dalesh nje njeriu ne ender (magji)??

Mesazh  murati 43 prej 11.01.13 7:34

zakonisht ne mbremje para se te shkoj ne gjume e kam bere.nuk ka orar te caktuar.
avatar
murati 43

nese kerkon nje vend ku te gjithe jan te barabarte;shko te varrezat!!!!

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ti dalesh nje njeriu ne ender (magji)??

Mesazh  number3 prej 11.01.13 16:07

haha sa qesh me keto budalliqee sa te marr jeni o njerez merreni me gjera qe nuk ja vlen nese do nje femer a je i zoti tja marresh zemren dhe jo te besh gjera shejtanalliqesh
avatar
number3

njeri thjesht

214


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi