Sistemi amerikan HAARP tmerron Kinen dhe Japonine

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Sistemi amerikan HAARP tmerron Kinen dhe Japonine

Mesazh  Luli prej 22.08.12 20:14

Sistemi amerikan HAARP tmerron Kinen dhe JaponineVetetimat perfshinin te gjithe qellin, madje ishin te shumta, te fuqishme dhe… te frikshme.

Nje kanal televiziv ne Kine, mundi te fokusoje me kameren e saj nje nga dukurit me te “ēmendura” e natyres ku nje stuhi nuk kurseu asnje “zemerim”, ndaj zones qe kishte perfshire.
Vetetimat perfshinin te gjithe qellin, madje ishin te shumta, te fuqishme dhe… te frikshme.

Per specialistet fenomeni eshte i paprecedent, nuk ka ndodhur me pare dhe kohezgjatje dhe koheshtrirja e tyre ishte e “rrezikshme”, ku traret e vetetimave pasonte njera-terterin duke bere naten dite dhe mendjet e specialisteve te udhetojne shume me tej.

Pa hezituar te shumte ishin ata te cilet e lidhen dukurine “natyror” me sistemin HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program)

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

893


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi