Konspiracioni i "James Holmes"

Shko poshtė

Konspiracioni i "James Holmes"

Mesazh  xxxadixxx prej 22.08.12 17:32

Pėr ata qė nuk besojnė historine qe u eshte thėnė nga qeveria dhe mediat.Konspiracioni i Holmes James. Dėshmitė e dėshmitarėve disa raporte, lajme, teoritė dhe idetė prapa motiveve tė krimit. Temat e diskutuara qe pėrfshijnė tė dyshuarin e dytė, armė, analiza audio te policise, James Holmes edukimi dhe biografia, skandali "LIBOR", "MK ULTRA", projektit "GUNRUNNER" , dhe disa elemente tė tjera tė rėndėsishme. Disa pjesė tė reja tė provave dhe dėshmitė tė gjitha nė njė video.

Dokumentari I bėrė nga Mark Howitt www.youtube.com / lorddefiler
Video botuar mė 14 gusht 2012
avatar
xxxadixxx

110


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi