Foto Profeci

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Foto Profeci

Mesazh  Neo prej 19.08.12 22:02

Foto Profeci

Ketu po paraqes vetem foto qe kane lidhje dhe ilustrojne profeci te ndryshme por jo edhe detajet rreth tyre (keto i gjeni ne rubriken e profecise).

avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1464


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto Profeci

Mesazh  Neo prej 19.08.12 22:03

Profecia MAYA





avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1464


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto Profeci

Mesazh  Neo prej 19.08.12 22:06

Profecia e Fatimas 1917















avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1464


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto Profeci

Mesazh  Neo prej 19.08.12 22:15

Nostradamus











avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1464


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto Profeci

Mesazh  Neo prej 19.08.12 22:20

Baba Vanga - Vangjelia





avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1464


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto Profeci

Mesazh  Neo prej 19.08.12 22:27

Edgar Cayce





avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1464


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto Profeci

Mesazh  Neo prej 19.08.12 22:39

Hopi











avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1464


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Neo

Mesazh  netaa prej 23.08.12 17:00

Disa nuk po i di ama shumica jan Swastika pellazge qe une personalisht jua a di kuptimin dhe nuk kan te bjen fare me profecine por me rendet shoqerore epokave te ndryshme te pellazgve dhe akoma edhe sot gjendetn keto swastika ne disa troje kosovoare dhe te Shqiperise.




avatar
netaa

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi