Shpjegimi i Endrrave!

Faqja 5 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

pershendetje

Mesazh  enea.hasa1 prej 25.08.12 16:35

kam par nje enderr qe do doja te ta thoja ne mesazh, megjithate thelbi i endrres esht *mos e zgjo femijen se perndryshe ai vdes, lere ciklin te permbushet*

enea.hasa1

1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shpjegimi i Endrrave!

Mesazh  nora gashi prej 26.08.12 0:50

c far do te thot kam pa burrin enderr se po ben dashuri me motren time

nora gashi

1

Sidorela

Mesazh  sidorela-s@hotmail.com prej 27.08.12 12:24

Prsh Deshiroj ta di se Qfar kuptimi ka Te Shohesh Ne Enderr Kuranin .

sidorela-s@hotmail.com

9

Mesazh  *_* prej 27.08.12 12:36

Fikrro shkruajti:[img]

Shkruani ėndrrat tuaja dhe merrni shpjegimin nė Mesazh privat,ėndrrat duhet tė shkruhen vetėm nė kėtė temė!

Mbi cbaze i shpjegon endrrat ti?

*_*

4

Mesazh  Armiri prej 28.08.12 21:42

Cdo thote te shohesh ne endrra fishekzjarre?Ishin shume te bukura.

Armiri

68

Pershendetje me spjegoni kete enderr ju lutem

Mesazh  tetro prej 05.09.12 10:18

Ju lutem me tregoni scka do te thote kjo enderr: Kam pare nje enderr ku isha ne nje vend sikur ahuri i lopeve dhe aty brenda kishte dy lope, mandej brenda ishin edhe dy femije rreth dy vjeq e gjysme ( keta dy femijet qe kam enderru jane dy djemte binjake te tezakut tim) lopet p oi sulmonin sikur donin ti ndrydhnin, donin ty mbysnin qe te dy dhe une me tere forcen po mundohesha ti shpetoj, madje edhe mundohesha ta terhiqja lopen nga bishti qe ta lija te ikte ai djali sepse e kishte mbeshtetur per muri dhe e ndrydhte do ta mbyste njejte. Njehere mendova se i mbyten dhe qaja sa mundja me tere forcen qaja, por nderkohe po bertisja ndihme dhe kur erdhen ata familjaret e atyre dy binjakve i pashe qe kishin shpetuar por megjithate une vazhdoja te qaja.
Ju falemnderit paraprakisht.

tetro

2

Me tregoni ju lutem

Mesazh  tetro prej 06.09.12 10:37

Ju lutem me tregoni se cfare domethenie ka kjo enderr te cilen e kam shkruar me larte ketu, jam e brengosur shume.

tetro

2

Mesazh  berna prej 06.09.12 22:20

cfar dmth te shohish ne ender nje shirit te kuq me te verdh e perzier me te bardh e formuar si nje kurdele,ma dhuroi nje shoqe e imja qe jam e hidheruar ,kur ma dhuroi me tha te kam menduar qdo her mere ket kurde eshte hajmali per fat mbaje me veti cdo her ke me pas fat............?

berna

14

Mesazh  kss prej 08.09.12 12:49

pershendetje qka dome then se kam par nje enderr duke lexu kuran e tu mbajt e tu mbrojt me erdhi nje njeri keq mea morri kurranin e mi ka shky 4flet en kuran u kon krejt ka mi shkyn por ja kum marr e kam ik tu shpetu aj me njeke e kur i kam par mi kish shky fq.4.5.6.7 e kam kajt e aj njeri apet me njeke edhe kam ik kam fluturu neper kulma menxi se i kam qaq shpejt se i kam ik aj ska mujt mem njek tu fluturu kam shku me nje shtepi te huj kishem mubrojt emes mem gjet e kam par veten se isha me ghysen trupit si mac nga komt e bishtin e kisha pas deri sa me ka vrejt dikush se kam hy me nje shtepi me ka tregu qka thojn ?? telutem me trego ket enderr shpjegoma tung

kss

??

1

Mesazh  Marisali prej 10.09.12 12:41

cdo te thote te shohesh kepuce te kuqe ne mes te nje rruge???

Marisali

Duke besuar,njeriu mund te shohe

1

Faqja 5 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi