Magji e Zeze???

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Magji e Zeze???

Mesazh  Armiri prej 16.08.12 16:27

Pershendetje te gjitheve.Dua te kerkoj ndihme rreth dickaje qe per mua ishte shume e cuditshme dhe paksa paranormale.Para 1 muaji me vdiq babai.Por brenda shtepise tone,tek porta hyrese,ne dysheme gjetem dy fije peri,njera e zeza dhe tjetra e kuqe,te lidhura bashke,me rreth 4 nyje ne gjithe gjatesine e 2 fijeve te perit.Mos eshte kjo magji e zeze?????Cfare duhet te bej rreth kesaj?
avatar
Armiri

51


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi