Perfundimi i Lojerave Olipmike

Shko poshtė

Perfundimi i Lojerave Olipmike

Mesazh  kitara-61 prej 13.08.12 23:49

Nuk ndodhi ajo qe e parashikuan me disa video se ne fund te lojrave olimpike do ket vrasje andej kendej :D....dhe mos merri me kshtu dezinformata se e dins i thon ne popull hasapi i shpis nuk te del ne pazar...jan shume pune te renda per ti kuptuar ne keto sende?!!?!/!
avatar
kitara-61

14


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi