Kėshtjella “e mallkuar”

Shko poshtė

Kėshtjella “e mallkuar”

Mesazh  Luli prej 12.08.12 15:21

Kėshtjella “e mallkuar”: Kush martohet kėtu, ndahet…“Kėshtjella e mrekullueshme nė Bracciano tė Italisė, mė shumė se njė vend qė tė magjeps nga bukuria, tashmė duket si njė vend i mallkuar”.

Pasi tė gjithė njerėzit e famshėm qė kanė vendosur t’i kryejnė pikėrisht brenda mureve tė saj betimet e dashurisė sė pėrjetshme, rezultojnė tė ndarė.

Pėrmendim sė pari Katie Holmes dhe Tom Cruise. Nė fakt, ata ishin martuar gjashtė vjet mė parė me ritet e duhura brenda kėsaj kėshtjelle dhe vetėm para pak ditėsh, mediat publikuan lajmin se ata u ndanė.

Kurse para tyre, bėnė tė njėjtėn gjė Michelle Hunziker dhe Eros Ramazzotti, tė martuar mė 25 prill 1998 dhe tė divorcuar pas katėr vjetėsh.
avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi