Krijese me krahe shfaqet ne Indonezi..!

Shko poshtė

Krijese me krahe shfaqet ne Indonezi..!

Mesazh  Luli prej 12.08.12 15:09

Krijese me krahe shfaqet ne Indonezi..!Nje video qe po ben xhiron e rrjetit, e xhiruar nga nje kamer sigurimi, ne Indonezi eshte bere ceshtje diskutimi, pasi duket nje krijese e ndritshme me krahe qe mbas disa secondash zhduket.

Sic do e shihni dhe ne videon e meposhtme krijesa shfaqet nga askund dhe dhe qendron ne kembe per disa momente dhe papritmas zhduket.

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi