Retė mbi Pretoria formuan engjėllushen

Shko poshtė

Retė mbi Pretoria formuan engjėllushen

Mesazh  Siroco prej 10.08.12 20:23

Retė mbi Pretoria formuan engjėllushenNė internet ėshtė publikuar njė fotot e parėndomtė e reve qė kanė formėn e engjėllushes. Fotoja ėshtė bėrė enjten nė Pretoria. Fotografinė tė enjten e kanė botuar portale afrikane porse nuk dihet kush ėshtė autori i saj.

Njė shfrytėzues interneti nga Pretoria nė Republikėn e Afrikės Juogre e ka bėrė foton e parėndomtė nė qiell: Retė u renditen ashtu qė dukej se kishin formuar figurėn e engjėllushes.

Dhe derisa disa konsiderojnė se kjo ėshtė mjeshtri e dikujt nė pėrdorim tė fotoshopit, ka tė tjerė qė besojnė se qielli vėrtet dėrgoni mesazhe.
avatar
Siroco

Unė e dėgjoj kėngėn e zogut jo pėr zėrin e tij, por per heshtjen qė vjen pas.


214


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Retė mbi Pretoria formuan engjėllushen

Mesazh  Tanki prej 10.08.12 20:58

PROJECT BLUE BEAM .......!!!!?
avatar
Tanki

Njeriu nė krahasim me mendimet e tij, ėshtė sikur se njė gotė prej qelqi i zhytur nė fundin e oqeanit.

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi