Viktimat e illuminatit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Viktimat e illuminatit

Mesazh  BloddyRibbon prej 05.08.12 14:01

Ne kete teme ne tregojme disa video dhe disa prova per veprat satanike te disa personave te famshem.......Veprat e tyre satanike jane treguar ne shum video neper internet. Per t'ju bindur dhe per te pasur me shum prova une do t'ju tregoj disa video.


LADY GAGA:


http://youtu.be/w9wsyhvBbbk


http://youtu.be/YNpCxP3Ge2o
Per ata qe nuk e dijne qfar do te thot "I swear to lucifer"
do te thot "Betohem te luciferi"Beyonce:http://youtu.be/YNpCxP3Ge2o

Michael Jackson:


http://youtu.be/ztsRe7lEg0g


http://youtu.be/o2n4MCUH2p0

Ne ket video tregohet se nje gazetar e kishte
pyetur se Qfare ka bere ai dhe pse eshte kaq i famshem....
Michael Jackson eshte pergjigjur: Ne qfare menyre?
Gazetari i tha mos ke pasur bashkepunim me dike?
pasta ne fund do ta vereni se ai thoshte se kishte lidhje me
disa KONSPIRACIONE dhe tha se s'donte te fliste me ishte i lenduar!!!!

Ky rast ka ndodhur me te njejtin gazetar me lady gagen....
Por Lady gaga nuk foli fare...Ne fakt do tu kallxoja videon me rastin e lady gages
por perdorusi qe ka postuar videon e ka fshire ate.Dhe ne ket video do t'ju tregoj njerez te famshem te vrare nga illuminati!!!


http://youtu.be/c-JECln4Ikk

avatar
BloddyRibbon

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi