Vajza qė ndez zjarrin vetėm me forcėn e mendimit

Shko poshtė

Vajza qė ndez zjarrin vetėm me forcėn e mendimit

Mesazh  Luli prej 04.08.12 21:42

Vietnam, vajza qė ndez zjarrin vetėm me forcėn e mendimitNjė vajzė e vogėl nė Vietnam ka pushtuar faqet e internetit dhe ėshtė bėrė biseda e pėrditshme e tė gjithėve me dhuntinė saj tė pazakontė.

Ajo arrin qė tė djegė nė flakė ēfarėdo lloj objekti vetėm me forcėn e mendimit dhe i ka vėnė nė mėdyshje dhe pikėpyetje tė mėdha shkencėtarėt qė janė habitur me rastin e saj.

Babai i vogėlushes shprehet e se e vuri re dhuntinė e jashtėzakonshme tė tė bijės pas aksidenteve tė shumta me elektroshtėpiaket nė shtėpinė e tij, qė merrnin flakė papritur.

Prindėrit e saj vunė re se objektet pėrfundonin nė flakė edhe pse nga trupi i vajzės nuk dilte ndonjė shkėndijė apo dritė.

Vajza e vogėl iu nėnshtrua edhe ekspertizės mjekėsore, por qė nuk nxori si rezultat ndonjė anomali me trupin apo organizmin e saj.avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi