Zbulohet njė femėr (Aliene) jashtėtokėsore nė Hėnė

Shko poshtė

Zbulohet njė femėr (Aliene) jashtėtokėsore nė Hėnė

Mesazh  Fikrro prej 28.07.12 14:16

Apollo 20, zbulon njė femėr (Aliene) jashtėtokėsore nė HėnėĖshtė e pa imagjinueshme!

Njė video e cila ishte publikuar ‘gabimisht’ para dy vjetėsh dhe dikush u kujdes qė ajo tė zhdukej menjėherė nga pafundėsia e Interneti dhe nga YouTube, kohėt e fundit u publikua sėrish dhe pamjet nė tė janė shokuese, faktet tronditėse.

Nė Video duket qartė njė grua jashtėtokėsore (Aliene), sė bashku me ekuipazhin e pilotimit tė diskut fluturues jashtėtokėsorė, i cili falė boshllėkut, mundi tė zbres nė Tokė nga ekuipazhi i ekspeditės sė Apolo 20.

Ky disk dhe ekuipazh jashtėtokėsorėsh u ‘zunė’ nė pjesėn e dukshme tė Hėnės!!!

Vallė a mund ta besoni?

/alb-observer/
avatar
Fikrro

539


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi