Frankenshtajni eksprimenti i ringjalljes

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Frankenshtajni eksprimenti i ringjalljes

Mesazh  niku magic man prej 15.07.12 8:00

frankenshtajni isht nje shkenctar qe banonte ne franc ai donte te bente nje ekspriment te rringjallte njeriun por ne franc nuk munde ta bente sepse te gjth ata qe denoheshin ju priste koka keshtu shkoj ne angli atje vizitoj burgun dhe pa nje djalosh me trup te shkelqyer ai e pyeti ndihmesin se kush isht ai ja ktheu nuk e di me siguri por e di qe shpejt do te varet pasi u var djaloshi ja mori trupin e dergoj ne laborator atje ishin mbledhur edhe nje komisjon ai e provoj me elektricitet por nuk funksjonoi keshtu ai deshtoj komisjoni u largu edhe frankenshtajni dhe tha qe nuk do te bente eksprimente kaq banale me njerz por nga ato qe kishte par ndihmesi i tij ishte tronditur shum keshtu ju duk sikur po e ndiqte fantazma e djalit keshtu atij i ra pika ne zemer dhe vdiq
avatar
niku magic man

23


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi