Cfare do te thote te shohesh ne enderr

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cfare do te thote te shohesh ne enderr

Mesazh  angelsweett prej 08.07.12 1:36

CFARE DO THOTE TE SHOHESH DETI... DHE CFARE DO THOTE TE SHOHESH VETEN SHTATZENE..?
avatar
angelsweett

51


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te thote te shohesh ne enderr

Mesazh  tonito prej 12.07.12 16:31

angelsweett shkruajti:CFARE DO THOTE TE SHOHESH DETI... DHE CFARE DO THOTE TE SHOHESH VETEN SHTATZENE..?

Te enderruarit rreth detit perfaqeson ndjenjat dhe emocionet dhe ndjeshmerite e zemres.Nje enderr e tille sjell sinjale te fuqishme nga gjendja juaj e pandergjegjshme..Deti ėshtė emblema e emocioneve tė forta qė po ndertohen nė mendjen tuaj ndersa Te parit ne Enderr veten sikur je Shtatzane simbolizon njė aspekt tė vetes ose disa nga aspektet e jetės tuaj personale qė jane nė rritje dhe zhvillim.Kjo mund tė pėrfaqėsojnė lindjen e nje ideje tė re, drejtimi, projekti ose qėllimi.
Ju nuk mund tė jeni gati por fizikisht dhe psikologjikisht ju jeni formuar per te qene gati. Ėshtė koha pėr tė vepruar nė kėtė ide tė re qe keni ose tė shkoni pėrpara me drejtimin e ri nė jetėn tuaj.
avatar
tonito

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te thote te shohesh ne enderr

Mesazh  angelsweett prej 13.07.12 0:56

Faleminderit shum per shpjegimin.!
avatar
angelsweett

51


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendejte

Mesazh  itaa prej 30.10.12 11:27

si je jeni si po kaloni qka dot thot kjo ne anderr te shohesh i ngjita boj te zez ne flok amo i rash pishman masndena nuk e lash gjat pastrova floket me kishin mar sikur shatir do zeza e do ngjira ime edhe un i rash pishmon thash qka bona jam betua me heret mos mej qit boj etash e perserita edhe thash ne enderr kam takim me dike ne kete muaj si dot me shikoj ai kur tem she keshtu... edhe qka dot thon ne enderr ti lysh buzet e kuqe edhe isha lyer gjysen e fetyres aq bukur sa qe gjith u qudishin as ne jeten reale nuk di te lyhem ashut por u mundojsha pjesen tjeter te fetyres por nuk mujsha me duli gjumi qka dot thojn keto endrra.... ju pershendes...
avatar
itaa

aaa

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje!

Mesazh  mariaa116@yahoo.com prej 02.11.12 17:47

Cfare kuptimi ka te shohesh veten ne enderr duke u hedhur larte,shkeputesha nga toka dhe arrija ne nje lartesi qe me trembte pak por qe ndihesha mire dhe pak e habitur sesi arrija ate lartesi,vazhdoja te hidhesha derisa me doli gjumi.Mund te ma shpjegoni ju lutem?Faleminderit!
avatar
mariaa116@yahoo.com

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cka do te thote te shohesh ne enderr

Mesazh  Princess D. prej 02.11.12 18:14

Cka do te thote te shohesh ne enderr duke udhetuar me familje dhe ndalesh per te blere dicka per te pire dhe kur futesh brenda del ne nje shtepi qe ka njerez shum te shkurter (xhuxha) nje foshnje qe qann ?? Cfar do te thote nee ender te shohesh xhuxhaa...???
avatar
Princess D.

Princess D.

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

cka do te thote te shohesh ne enderr kete?

Mesazh  beqi prej 18.11.12 19:31

Cka do te thote te shohesh ne enderr nendajen (nanen e nans time) duke me puthur fort ne faqe? Ajo ka vdekur para disa viteve. Jam duke shkuar per viz dhe po me intereson nese endrra ka lidhje me te dhe cdo te thot
avatar
beqi

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te thote te shohesh ne enderr

Mesazh  paranormalja prej 22.11.12 14:29

cfare do te thote te shohesh veten te veshur me te bardha dhe me gjak neper trup!!!
avatar
paranormalja

cdo pyetje e ka nje pergjigje...

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi