E gjithė Jeta ėshtė e ndėrlidhur

Shko poshtė

E gjithė Jeta ėshtė e ndėrlidhur

Mesazh  tetari prej 07.07.12 14:31

E gjithė Jeta ėshtė e ndėrlidhur
All Life is Interconnected


"Energjia nė trupin tonė ėshtė nė kontakt dhe nė ndėrveprim me energjinė pėrreth nesh, nė botė dhe univers.
Ne nuk jemi fenomen i izoluar.
Porse, nuk e ndjen secili atė lidhje apo kontakt..."
A.Loven

avatar
tetari

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi