Dua nje mendim

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Dua nje mendim

Mesazh  elvis sejdija prej 04.07.12 14:36

Sot me erdhi nje njeri ne shtepi dhe me tha qe motra e tij eshte e madhe rreth 27 vjeq dhe gjithmone qe fle gjume shikon nje si vampir ose si djall qe i vendos duart ne fyt dhe duket sikur po ia merr frymen.
Do te doja sinqerisht nje pergjigje nga ju, ajo qan shume here naten doja nje mendim se ēfare mund te bej edhe ty magjistar te lutem nese mundesh diēka ju pershendes te gjitheve.
avatar
elvis sejdija

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua nje mendim

Mesazh  Ariu prej 04.07.12 20:27

Thjesht mendimi im joprofesionist!!!
Besoj se e gjitha mund te jete pasoje e ndonje magjie ose nje demoni te "cnderuar".
Ndoshta ka shkelur dicka si i thone ne gjuhen popullore.Ose eshte pre e magjise se zeze.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

161


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua nje mendim

Mesazh  clee prej 05.07.12 0:20

edhe un di qe po te qash naten eshte shum keq...sepse mbyt meleqet ose shqip engjellin mrojtes...... me te degjuar e kam sja kam iden fare... por kjo goca po perjetoka nje ferr te vertet nqs shikon me verte ate enderr....

clee

62


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ky esht mendimi ime

Mesazh  niku magic man prej 05.07.12 16:29

me falni per kete qe po tregon ti ka nje legjend e cila esht edhe e pershkruar ne forum e gjitha mund te ndodhe nga magjija e zez por nga nje historija histori e vjeter qe kam ndegju thon qe esht nje demon qe zgjedh nje viktim dhe mundohet qe ta mbyt vajza esht me fat qe ka shpetuar por me qka kam ndergjuar shkruja keto fjal ne nje leter te bardh ama duhet ta shkruash me ngjyr te kuqe [demo-demono-demonos]
avatar
niku magic man

43


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua nje mendim

Mesazh  benardi prej 05.07.12 21:20

elvis sejdija shkruajti:Sot me erdhi nje njeri ne shtepi dhe me tha qe motra e tij eshte e madhe rreth 27 vjeq dhe gjithmone qe fle gjume shikon nje si vampir ose si djall qe i vendos duart ne fyt dhe duket sikur po ia merr frymen.
Do te doja sinqerisht nje pergjigje nga ju, ajo qan shume here naten doja nje mendim se ēfare mund te bej edhe ty magjistar te lutem nese mundesh diēka ju pershendes te gjitheve.

thuaj te shKoje familjarisht ne nje vend te shenjte dhe te ndezin qirinj per 40 dite duke i kerkuar ndihme te MADHIT ZOT

avatar
benardi

70


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

tung

Mesazh  netaa prej 05.07.12 21:35


Nuk ka rendesi cilit religjion i perkisni , por une do thoja nje gje shum konkrete qe vetem me emrin e Zotit ose edhe te Jezu krishtit edhe ne enderr mund ta kaloje pa asnje problem , do te te rekomandoja qe te lexoni diqka nga bibla apo kurani nese jeni i besimit muhamedan dhe ajo do te jet shume vetedijshme kur edhe nje here te i vije ne enderr dhe te thoj qe une jam me zotin apo e dua zotin ashtu si ti vije asja per mbare dhe ajo me nuk do te perseritet ju garantoj 100% se nuk do te ket me telashe


elvis sejdija shkruajti:Sot me erdhi nje njeri ne shtepi dhe me tha qe motra e tij eshte e madhe rreth 27 vjeq dhe gjithmone qe fle gjume shikon nje si vampir ose si djall qe i vendos duart ne fyt dhe duket sikur po ia merr frymen.
Do te doja sinqerisht nje pergjigje nga ju, ajo qan shume here naten doja nje mendim se ēfare mund te bej edhe ty magjistar te lutem nese mundesh diēka ju pershendes te gjitheve.
avatar
netaa

27


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua nje mendim

Mesazh  elvis sejdija prej 06.07.12 3:45

ju faleminderit per te gjitha kjo eshte motra e shokut tim te ngushte ka vite qe i ndodh keshtu dhe ndjehetet e tmerruar
avatar
elvis sejdija

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua nje mendim

Mesazh  Illyrian.Angel prej 06.07.12 12:59

Mund te kete shume shpjegime nga fusha te ndryshme dhe nuk do te thote qe gjithqka eshte e lidhur me magji.
Shpesh enderrat vijne si pasoje e stresit apo lodhjes gjate dites.Ate qfare mendojme para se te flejme gjume,ate ndoshta do shofim enderr.
Prandaj,nuk duhet te shohim gjitheqka ne anen negative.:Mendimi Pozitiv dhe nje gjume i qet` na largojne nga enderrat e keqija.

Respekt!
avatar
Illyrian.Angel

29


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua nje mendim

Mesazh  berat95 prej 07.07.12 1:14

Kujdes (demo-demono-demonos) Kto Jane Fjale Magjike Nese Nuk Mbrohesh
Do Keni Pasoja Te Medha Ekam 1 Ritual Une Nese Vepron Sipas Ritualit Tim Esht Mire
1.Nese Je Musliman Do Ta Merni Kuranin Dhe Dota Gjeni Keto Sure En-Nas El-Felek El-Ihlas dhe AL'Jin
Dhe Do Ti Thuajni Kto Sure Dhe Dota Fryni Viktimen Dhe Ne Mes Nate Viktima Vajza apo Djali I/E Semur Duet Ti Fal 2 Reqat Namaz Dhe 100% Dote Sherohet

Nese Jeni Katulik Vete Ndonje Prift Se Edhe Bibla Ka Disa Sherime Per Magji
avatar
berat95

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua nje mendim

Mesazh  niku magic man prej 07.07.12 12:51

ej o vlla une jom musliman kto fjal i kom gjet tek ni legjend te cilen e kam lexu se siq e kam cekur me par une merrem vetem trike me karta


Edituar pėr herė tė fundit nga niku magic man nė 07.07.12 12:53, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : respect)
avatar
niku magic man

43


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi