Origjina e Parase

Shko poshtė

Origjina e Parase

Mesazh  Equinox prej 04.07.12 0:17

Origjina e Parase

Nese doni a dini se kush fshihet pas krijimit te Parase, imazhin e tij do ta gjeni ne biletėn e 1 Dollarit.
VIDEO

avatar
Equinox

220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Origjina e Parase

Mesazh  clee prej 04.07.12 11:07

ne mos gabofsha kam pas pare qe fshihet osama bin laden aty.. ne krijimin e dollarit dmth...sepse del emri i tij dhe kullat binjake qe do i shkatrronte

clee

47


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Origjina e Parase

Mesazh  clee prej 04.07.12 11:11

mduken gjera absurde kto vidjot kshu.... marim dhe lekun tone shqiptar tashi e analizojm e do na dale naj ufo..pfff

clee

47


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tunge

Mesazh  netaa prej 07.07.12 11:53

Aty pasqyrohet nje fytyre mjaft frikesuese qe nekupton te keqen ,mbase edhe do bindem ,sepse paraja vertet ne shumicen ekohes e qorodite njeriun,keshtu qe deri ne apokalips njerzit do vrapojne pas anes materjale , vetem pas tije njerzit do provojne qe te pasurohen me anen shpirterore keshtu qe sa me shum shpirte te kesh aq me i pasur do te jesh .
avatar
netaa

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Origjina e Parase

Mesazh  elvis sejdija prej 08.07.12 2:53

sot njerzit vrap pas lekut vetem 2 metra ne fund stop njerz pasuri shpirterore
avatar
elvis sejdija

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

parja ėshtė djalliė

Mesazh  omeri22 prej 07.09.12 12:18

Paraja mė te vėrtet ėshtė djalli pasi shkatron jetėn nė pėrgjithesi tė njerzive.
avatar
omeri22

omeri jam

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Origjina e Parase

Mesazh  Jon prej 07.09.12 22:33

Kjo eshte vetem nje deshmi se prapa sistemit bankar jane Reptilianet.
avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Origjina e Parase

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi