Shenjat e ekzistencės sė Zotit - (The Signs The Movie)

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Shenjat e ekzistencės sė Zotit - (The Signs The Movie)

Mesazh  Syndrom prej 19.07.12 23:14

Syndrom shkruajti:
edon shkruajti:ne ckuptim e mendon kete?

Ne te njejtin kuptim qe ti e mendon..

Syndrom

52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shenjat e ekzistencės sė Zotit - (The Signs The Movie)

Mesazh  Kill me prej 19.07.12 23:15

po mire mua sme ka shperlare akoma askush trurin,te pakten nje gje te tille kurre nuk do mund te ma bente nje hoxhallare apo nje prift a ku ta dij une!

Kill me

240


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shenjat e ekzistencės sė Zotit - (The Signs The Movie)

Mesazh  Dimitrov Xhunga prej 19.07.12 23:25

ME VJEN CUDI SE SI NJE KATEGORI NJEREZISH ENDE BESOJNE NE ZOT NE MENYREN ME PRIMITIVE TE MUNDSHME DHE VETE ATA MBETEN AQ PRIMITIVE SA DHE ZOTI PO TE EKZISTONTE DO TI SIKTERISTE SI TE PAVLERE.

Dimitrov Xhunga

164


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shenjat e ekzistencės sė Zotit - (The Signs The Movie)

Mesazh  angelsweett prej 19.07.12 23:56

DIMITROV- I vetmi primitiv ktu je ti!

angelsweett

36


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shenjat e ekzistencės sė Zotit - (The Signs The Movie)

Mesazh  Syndrom prej 20.07.12 0:39

dimitrov xhunga shkruajti:ME VJEN CUDI SE SI NJE KATEGORI NJEREZISH ENDE BESOJNE NE ZOT NE MENYREN ME PRIMITIVE TE MUNDSHME DHE VETE ATA MBETEN AQ PRIMITIVE SA DHE ZOTI PO TE EKZISTONTE DO TI SIKTERISTE SI TE PAVLERE.

Me ke pare ti mua ndonjehere? Separi duhet te njohesh per se afermi nje njeri qe ta vleresosh ate si primitiv, ose jo primitiv..

Syndrom

52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shenjat e ekzistencės sė Zotit - (The Signs The Movie)

Mesazh  tonito prej 20.07.12 12:39

dimitrov xhunga shkruajti:ME VJEN CUDI SE SI NJE KATEGORI NJEREZISH ENDE BESOJNE NE ZOT NE MENYREN ME PRIMITIVE TE MUNDSHME DHE VETE ATA MBETEN AQ PRIMITIVE SA DHE ZOTI PO TE EKZISTONTE DO TI SIKTERISTE SI TE PAVLERE.

Dimitrov shihet qarte se je shume i paudhezuar,dhe kjo tregon se ti dhe disa persona si puna jote jane aq primitiv e shkruajn fjale te pabaza e kjo seshte gje tjeter veqse zbukurim i djallit te mallkuar i cili mundohet ti devijoj njerzit dhe tek ty ja paska arrit qellimit por shpresoj te pendohesh nje dite,te kthehesh rruges se zotit dhe ti kerkosh falje, e ndoshta do te shpetosh ?

tonito

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shenjat e ekzistencės sė Zotit - (The Signs The Movie)

Mesazh  Dimitrov Xhunga prej 21.07.12 1:45DIMITROV- I vetmi primitiv ktu je ti!

angelsweett


Syndrom prej 19.07.12 23:39

dimitrov xhunga shkruajti:
ME VJEN CUDI SE SI NJE KATEGORI NJEREZISH ENDE BESOJNE NE ZOT NE MENYREN ME PRIMITIVE TE MUNDSHME DHE VETE ATA MBETEN AQ PRIMITIVE SA DHE ZOTI PO TE EKZISTONTE DO TI SIKTERISTE SI TE PAVLERE.


Me ke pare ti mua ndonjehere? Separi duhet te njohesh per se afermi nje njeri qe ta vleresosh ate si primitiv, ose jo primitiv..

Syndrom


tonito

dimitrov xhunga shkruajti:
ME VJEN CUDI SE SI NJE KATEGORI NJEREZISH ENDE BESOJNE NE ZOT NE MENYREN ME PRIMITIVE TE MUNDSHME DHE VETE ATA MBETEN AQ PRIMITIVE SA DHE ZOTI PO TE EKZISTONTE DO TI SIKTERISTE SI TE PAVLERE.


Dimitrov shihet qarte se je shume i paudhezuar,dhe kjo tregon se ti dhe disa persona si puna jote jane aq primitiv e shkruajn fjale te pabaza e kjo seshte gje tjeter veqse zbukurim i djallit te mallkuar i cili mundohet ti devijoj njerzit dhe tek ty ja paska arrit qellimit por shpresoj te pendohesh nje dite,te kthehesh rruges se zotit dhe ti kerkosh falje, e ndoshta do te shpetosh ?

tonito

TE GJITHA SHKRIMET E CITUARA PREJ ''angelsweett'' ''Syndrom'',''tonito''NUK ME THONE TJETER VECSE PADURIMIN PER NJE KUNDERPERGJIGJE KOTI SHKURT NUK KA ARGUMENTE E NUK KA LOGJIKE

KETU GJITHASHTU I BEJ THIRRJE TE HAPUR FIKRROS TE MOS TREGOHET I NJEANSHEM SE PERNDRYSHE KJO DO TE VEJE NE DEM TE FORUMIT...

Dimitrov Xhunga

164


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shenjat e ekzistencės sė Zotit - (The Signs The Movie)

Mesazh  Fikrro prej 21.07.12 2:09

Pėr fat tė keq ka ditė qė po e ndjek kėtė temė por nuk mund ta fshiej pėr shkak se moderatori nuk mė ka dhėnė lejen nė kėtė rubrikė tė fshij shkrime.!

Sidoqoft tė gjithė ata qė kane thyer rregullat e forumit do tė pėrjashtohen sapo ti paraqes tek administratori!

Ju lutem tė keni konsiderat pėr njeri-tjetrin dhe ti ndaloni ofendimet!!

Fikrro

644


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shenjat e ekzistencės sė Zotit - (The Signs The Movie)

Mesazh  Syndrom prej 21.07.12 19:08

dimitrov xhunga shkruajti:

DIMITROV- I vetmi primitiv ktu je ti!

angelsweett


Syndrom prej 19.07.12 23:39

dimitrov xhunga shkruajti:
ME VJEN CUDI SE SI NJE KATEGORI NJEREZISH ENDE BESOJNE NE ZOT NE MENYREN ME PRIMITIVE TE MUNDSHME DHE VETE ATA MBETEN AQ PRIMITIVE SA DHE ZOTI PO TE EKZISTONTE DO TI SIKTERISTE SI TE PAVLERE.


Me ke pare ti mua ndonjehere? Separi duhet te njohesh per se afermi nje njeri qe ta vleresosh ate si primitiv, ose jo primitiv..

Syndrom


tonito

dimitrov xhunga shkruajti:
ME VJEN CUDI SE SI NJE KATEGORI NJEREZISH ENDE BESOJNE NE ZOT NE MENYREN ME PRIMITIVE TE MUNDSHME DHE VETE ATA MBETEN AQ PRIMITIVE SA DHE ZOTI PO TE EKZISTONTE DO TI SIKTERISTE SI TE PAVLERE.


Dimitrov shihet qarte se je shume i paudhezuar,dhe kjo tregon se ti dhe disa persona si puna jote jane aq primitiv e shkruajn fjale te pabaza e kjo seshte gje tjeter veqse zbukurim i djallit te mallkuar i cili mundohet ti devijoj njerzit dhe tek ty ja paska arrit qellimit por shpresoj te pendohesh nje dite,te kthehesh rruges se zotit dhe ti kerkosh falje, e ndoshta do te shpetosh ?

tonito

TE GJITHA SHKRIMET E CITUARA PREJ ''angelsweett'' ''Syndrom'',''tonito''NUK ME THONE TJETER VECSE PADURIMIN PER NJE KUNDERPERGJIGJE KOTI SHKURT NUK KA ARGUMENTE E NUK KA LOGJIKE

KETU GJITHASHTU I BEJ THIRRJE TE HAPUR FIKRROS TE MOS TREGOHET I NJEANSHEM SE PERNDRYSHE KJO DO TE VEJE NE DEM TE FORUMIT...

I dashur, ti nuk di as te citosh, cfare ke bere keshtu? Ma trego ti llogjiken tende dhe mi sjell ato argumente te cilat te japin te drejten te me quash primitiv...

Syndrom

52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shenjat e ekzistencės sė Zotit - (The Signs The Movie)

Mesazh  Dimitrov Xhunga prej 22.07.12 23:00

I dashur, ti nuk di as te citosh, cfare ke bere keshtu? Ma trego ti llogjiken tende dhe mi sjell ato argumente te cilat te japin te drejten te me quash primitiv...

Syndrom


ORE SINDROM,DEGJO KETU ! ZANAFILLA ME TY ESHTE TEK KY PARAGRAF:
Me ke pare ti mua ndonjehere? Separi duhet te njohesh per se afermi nje njeri qe ta vleresosh ate si primitiv, ose jo primitiv..

QE TE SHKRUASH PER DIKE NUK ESHTE E NEVOJSHME FARE TE SHIKOSH,SEPSE NGA TEORIA FILOLOGJIKE NJERIU ME SHUME DI SE SA SHIKON.JA P.SH: Ne te gjitha shtetet njerezit ne kete moment ecin,flasin,lexojne,kendojne...etj etj.Keshtu edhe per ty nuk bejne perjashtim keto rrethana.Une s,kam nevoje te te shoh qe te te njoh,pasi per te te peshuar mendjen me mjafton leximi i shkrimeve te tua.Ne kete rast zoteri i nderuar,ti ke folur e une te kam degjuar nepermjet shkrimit qe ke edituar,sa per fytyren pak rendesi ka,nuk lun ndonje rol.me gjithkete nese del ndonje rast te te shoh nga afer s'ke nevoje te flasesh se ta lexoj mendjen duke te pare fytyren.Por keto gjera per ty jane shume te veshtira dhe s'do arrish t'i marresh vesh gjate gjithe jetes tende.Hajde tung!
avatar
Dimitrov Xhunga

164


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shenjat e ekzistencės sė Zotit - (The Signs The Movie)

Mesazh  Syndrom prej 23.07.12 12:02

dimitrov xhunga shkruajti:


ORE SINDROM,DEGJO KETU ! ZANAFILLA ME TY ESHTE TEK KY PARAGRAF:
Me ke pare ti mua ndonjehere? Separi duhet te njohesh per se afermi nje njeri qe ta vleresosh ate si primitiv, ose jo primitiv..

QE TE SHKRUASH PER DIKE NUK ESHTE E NEVOJSHME FARE TE SHIKOSH,SEPSE NGA TEORIA FILOLOGJIKE NJERIU ME SHUME DI SE SA SHIKON.JA P.SH: Ne te gjitha shtetet njerezit ne kete moment ecin,flasin,lexojne,kendojne...etj etj.Keshtu edhe per ty nuk bejne perjashtim keto rrethana.Une s,kam nevoje te te shoh qe te te njoh,pasi per te te peshuar mendjen me mjafton leximi i shkrimeve te tua.Ne kete rast zoteri i nderuar,ti ke folur e une te kam degjuar nepermjet shkrimit qe ke edituar,sa per fytyren pak rendesi ka,nuk lun ndonje rol.me gjithkete nese del ndonje rast te te shoh nga afer s'ke nevoje te flasesh se ta lexoj mendjen duke te pare fytyren.Por keto gjera per ty jane shume te veshtira dhe s'do arrish t'i marresh vesh gjate gjithe jetes tende.Hajde tung!

Ahaaa ti na qenke edhe lexues mendjesh, vertete interesante..., por ne jeten tende do te kesh probleme te medha ore Dimitrov, nese ti ua lexon mendjet te tjereve nuk do te behesh rehat kurr me asnje mik, me asnje grua, sepse mund te ndodh qe gruaja te kete ne planifikim te te tradhetoj, e ca do besh atehere moo..? Do e lesh? Do e marresh tjetren? Do dali fallce edhe tjetra sigurisht... lol... Me fal, por injorantin di ta bej edhe une nganjehere.

Dimitrov, normal qe vlene edhe kjo qe thua, leximi i shkrimit tim, por a ke qene i sincerte kur, pas leximit te shkrimit me ke vleresuar si primitiv? Nuk e besoj kete. Por me ty zotrrote cfare te bej une? cfare vleresimi te jap une ty? ti nuk di te besh citime, shume pak flet, edhe ato gjera qe i flet ketu nuk kane aspak vlere, jane te pa kuptimta, gjithnje e ke mbajtur veten te mencur, por ne asnje shkrim tendin nuk e kam hasur ate mencuri sic ti e ke pershkruar... E si ta vleresoj une dijen tende tani?

Shpresoj qe ti te mos jesh primitiv...
avatar
Syndrom

52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shenjat e ekzistencės sė Zotit - (The Signs The Movie)

Mesazh  Dimitrov Xhunga prej 23.07.12 23:33

Syndrom shkruajti:
dimitrov xhunga shkruajti:


ORE SINDROM,DEGJO KETU ! ZANAFILLA ME TY ESHTE TEK KY PARAGRAF:
Me ke pare ti mua ndonjehere? Separi duhet te njohesh per se afermi nje njeri qe ta vleresosh ate si primitiv, ose jo primitiv..

QE TE SHKRUASH PER DIKE NUK ESHTE E NEVOJSHME FARE TE SHIKOSH,SEPSE NGA TEORIA FILOLOGJIKE NJERIU ME SHUME DI SE SA SHIKON.JA P.SH: Ne te gjitha shtetet njerezit ne kete moment ecin,flasin,lexojne,kendojne...etj etj.Keshtu edhe per ty nuk bejne perjashtim keto rrethana.Une s,kam nevoje te te shoh qe te te njoh,pasi per te te peshuar mendjen me mjafton leximi i shkrimeve te tua.Ne kete rast zoteri i nderuar,ti ke folur e une te kam degjuar nepermjet shkrimit qe ke edituar,sa per fytyren pak rendesi ka,nuk lun ndonje rol.me gjithkete nese del ndonje rast te te shoh nga afer s'ke nevoje te flasesh se ta lexoj mendjen duke te pare fytyren.Por keto gjera per ty jane shume te veshtira dhe s'do arrish t'i marresh vesh gjate gjithe jetes tende.Hajde tung!

Ahaaa ti na qenke edhe lexues mendjesh, vertete interesante..., por ne jeten tende do te kesh probleme te medha ore Dimitrov, nese ti ua lexon mendjet te tjereve nuk do te behesh rehat kurr me asnje mik, me asnje grua, sepse mund te ndodh qe gruaja te kete ne planifikim te te tradhetoj, e ca do besh atehere moo..? Do e lesh? Do e marresh tjetren? Do dali fallce edhe tjetra sigurisht... lol... Me fal, por injorantin di ta bej edhe une nganjehere.

Dimitrov, normal qe vlene edhe kjo qe thua, leximi i shkrimit tim, por a ke qene i sincerte kur, pas leximit te shkrimit me ke vleresuar si primitiv? Nuk e besoj kete. Por me ty zotrrote cfare te bej une? cfare vleresimi te jap une ty? ti nuk di te besh citime, shume pak flet, edhe ato gjera qe i flet ketu nuk kane aspak vlere, jane te pa kuptimta, gjithnje e ke mbajtur veten te mencur, por ne asnje shkrim tendin nuk e kam hasur ate mencuri sic ti e ke pershkruar... E si ta vleresoj une dijen tende tani?

Shpresoj qe ti te mos jesh primitiv...

KESAJ TENDES I KANE THENE ''GELLTIT DIKU NDONJE LUGE CORBE TE PRISHUR EDHE VJEDH TERE JETEN''
avatar
Dimitrov Xhunga

164


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shenjat e ekzistencės sė Zotit - (The Signs The Movie)

Mesazh  Syndrom prej 24.07.12 11:37

dimitrov xhunga shkruajti:

KESAJ TENDES I KANE THENE ''GELLTIT DIKU NDONJE LUGE CORBE TE PRISHUR EDHE VJEDH TERE JETEN''

Ka njerez qe nuk mendojne me thelle se nje fakt!
avatar
Syndrom

52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi