Magji qe te mos theresh me Thike

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Magji qe te mos theresh me Thike

Mesazh  berat95 prej 02.07.12 1:58

Besoj se ju habita pak po kete Ritual e kam mesuar nga nje SehirBaz ne Shkup.

Hapi i pare

1.Merre Nje Leter Te Bardhe

2.5 Qirinje Te Bardhe Dhe 5 Te Kuqe

3.Nje Gote Uje Te Pastert

Hapi Dyte:

1.Te Letra E Bardh shkruani keto Fjali (Deko,Integro,Konsido) Keto jane fjale Magjike qe nga koherat e Lashta, Me Kuptim (Duha Mbrojtje Nga Thika E Armikut)

Hapi Trete:
1.Pasi Ti Shenojni Fjalet E Merni Goten Me Uje Dhe I Futni Ati

2.Mbrenda 24 Orreve Afer 1 Dite Duesh Ta Pish Ujin Me Fjalet Magjike

3.Dhe Te Mos Perdorni Fjal Te Ndyta Gjate Pirjes Po Ta Pini Me Gjith Zemer

100 % e vertet esht bej beje ne zot

Prova Si Ti Bejm Provat :?

E Merni Nje Thike Dhe Me Ter Fuqin E Fusni Ne Duar Ose Ku Deshiron Te Pritesh Do Ta Shohesh Vet Si Thika Nuk Te Shpon Po Vetem Dot Thehet

Ju Faliminderit Per Mirkuptimin ???

Ja Vlen Me Provu

Respekt per Magjistaret e SHKUPIT
avatar
berat95

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji qe te mos theresh me Thike

Mesazh  Gjinkalla prej 02.07.12 11:12

A funksionon vertete,sepse me duhet nje gje e tille?
Kurse me qirinjte cfare duhet bere?
avatar
Gjinkalla

308


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji qe te mos theresh me Thike

Mesazh  wolf27 prej 02.07.12 11:16

berat95 shkruajti:Besoj se ju habita pak po kete Ritual e kam mesuar nga nje SehirBaz ne Shkup.

Hapi i pare

1.Merre Nje Leter Te Bardhe

2.5 Qirinje Te Bardhe Dhe 5 Te Kuqe

3.Nje Gote Uje Te Pastert

Hapi Dyte:

1.Te Letra E Bardh shkruani keto Fjali (Deko,Integro,Konsido) Keto jane fjale Magjike qe nga koherat e Lashta, Me Kuptim (Duha Mbrojtje Nga Thika E Armikut)

Hapi Trete:
1.Pasi Ti Shenojni Fjalet E Merni Goten Me Uje Dhe I Futni Ati

2.Mbrenda 24 Orreve Afer 1 Dite Duesh Ta Pish Ujin Me Fjalet Magjike

3.Dhe Te Mos Perdorni Fjal Te Ndyta Gjate Pirjes Po Ta Pini Me Gjith Zemer

100 % e vertet esht bej beje ne zot

Prova Si Ti Bejm Provat :?

E Merni Nje Thike Dhe Me Ter Fuqin E Fusni Ne Duar Ose Ku Deshiron Te Pritesh Do Ta Shohesh Vet Si Thika Nuk Te Shpon Po Vetem Dot Thehet

Ju Faliminderit Per Mirkuptimin ???

Ja Vlen Me Provu

Respekt per Magjistaret e SHKUPIT
gjinkalla e ke provuar te vetja kete gje?
avatar
wolf27

51


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji qe te mos theresh me Thike

Mesazh  Gjinkalla prej 02.07.12 11:18

jo se kam shkruar une kete teme,shikoje mire
avatar
Gjinkalla

308


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji qe te mos theresh me Thike

Mesazh  wolf27 prej 02.07.12 11:24

Gjinkalla shkruajti:jo se kam shkruar une kete teme,shikoje mire
oh me fal gjinkalla nje lapsus ishte, sidoqofte kete pyetje ia drejtoj berat95
avatar
wolf27

51


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Magji qe te mos theresh me Thike

Mesazh  berat95 prej 02.07.12 16:13

Qirinjet duhesh mi ndez derin sa te argjohen ritual i vertet esht
nese eke rethin magjik ben
ky esht rethi magjik i ksaj magjie kujdes nese e perdor me zemer duesh te kesh besim te forte
avatar
berat95

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetje

Mesazh  ai_cuni prej 06.02.13 17:09

si duhen te renditen qirinjet ne cfar forme ?
dhe goten me uje bashke me fjalet magjike do e vendosim brenda rrethit apo si ?

ju faleminderit
avatar
ai_cuni

nuk di ca te them


1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje

Mesazh  ImMortal.* prej 22.07.13 21:08

Do doja nje prove nje video nga ju qe ta besoj nqs mundesh
avatar
ImMortal.*

...

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji qe te mos theresh me Thike

Mesazh  rideordie prej 22.09.13 2:14

pernime osht qekjon a
avatar
rideordie

Lito

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji qe te mos theresh me Thike

Mesazh  steven muller prej 10.02.14 21:26

Ka efekte negative
pershembull bise fati qe te shkoni tek doktori dhe te beheni operim nga apandesiti
si do arrije qe te na beje .......?????????????????
ahhahahahahhah me kuptoni
avatar
steven muller

steven muller

26


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji qe te mos theresh me Thike

Mesazh  lami prej 16.02.14 21:52

Gjinkalla shkruajti:A funksionon  vertete,sepse me duhet nje gje e tille?
Kurse me qirinjte cfare duhet bere?
kjo eshte perralle pa mbret se pote ishte me mbret ( hahet)
avatar
lami

cdo gje leviz ne saj te egzistences se presionit

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji qe te mos theresh me Thike

Mesazh  Muneer prej 17.02.14 1:07

berat95 shkruajti:
E Merni Nje Thike Dhe Me Ter Fuqin E Fusni Ne Duar Ose Ku Deshiron Te Pritesh Do Ta Shohesh Vet Si Thika Nuk Te Shpon Po Vetem Dot Thehet
Ja Vlen Me Provu
Shume interesante, ama kete proven nuk ja keshilloj njeriu. :-D
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

472


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji qe te mos theresh me Thike

Mesazh  excommunicated prej 17.02.14 9:34

Nga qnden qirinjte ketej, kerkoj nga te gjitha ngjyrat. Ktu ne qytetin tim gjen vetm te bardhe.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


415


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi