Ndihme Urgjente

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ndihme Urgjente

Mesazh  berat95 prej 02.07.12 1:26

Dje me daten 30.06.2012 me nje kusheri ne orren 00:00 ne shtepin e ati e djegem nje bible statike dhe shtepia ati nuk esht e qete prej orres 00:00 derin kur thirri ezani i mengjezit, ndegjohen zhurmat dhe dyert hapen dhe mbyllen vet, cdo gje fluturon, muzike e trishtueshme degjohet dhe ne mes te oborrit eshte hapur nje vrime (Grope) dhe ne mes nate del nje tym me nje ere te keqe si nje person i vdekur me qene atje poshte, cka duhet te bejme nese ka dikush ritual mi largu ato te keqia le te na tregoje pls.
avatar
berat95

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndihm Urgjente

Mesazh  berat95 prej 02.07.12 1:42

Kam Provuar edhe ritualin per mbylljen e vrimes po nuk funkcionoi
Fjal Magjike Per Mbylljen I Thash Kto Cka Jane Te Shenuara Me Posht

"o zot i erresires vrimat pereth meje cka jane le te mbyllen dhe te keqiat hudhi poshte dhe te lus me zemrn time qe kjo shtepi te jete e qete per gjithmone" dhe nuk funkcionoj neper vrima tjera ka funkcionu po me zorre e bajshem tashti ketu nuk funkcion nese di dikush le te na tregoje
avatar
berat95

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  stessa prej 02.07.12 10:30

a mund ta shpjegosh edhe njehere se cfare ju ka ndodhur se nuk kuptova gje.
ishit duke bere ndonje rit qe e dogjet biblen? apo ndodhi pa dashje...
nuk mund ta imagjinoj qe mund te ndodhin edhe gjera te tilla...
si ka mundesi nje gje e tille...
avatar
stessa

50


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  wolf27 prej 02.07.12 11:39

berat95 shkruajti:Kam Provuar edhe ritualin per mbylljen e vrimes po nuk funkcionoi
Fjal Magjike Per Mbylljen I Thash Kto Cka Jane Te Shenuara Me Posht

"o zot i erresires vrimat pereth meje cka jane le te mbyllen dhe te keqiat hudhi poshte dhe te lus me zemrn time qe kjo shtepi te jete e qete per gjithmone" dhe nuk funkcionoj neper vrima tjera ka funkcionu po me zorre e bajshem tashti ketu nuk funkcion nese di dikush le te na tregoje
berat95 keni nisur nje ritual dhe mbrojtjen duhet ta kishit para se te vepronit , gjithsesi me dergo ritualin qe perdoret ne mesazh privat dhe te shikojme se cmund te bejme.
avatar
wolf27

68


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndihm Urgjente

Mesazh  berat95 prej 02.07.12 15:52

Shiko Bibla Statike Eshte me ndryshe se tjerat.
Na e dogjem pa dashje, dhe ne mes nate Shpirtrat e Keqinj bejne zhurme ne Shtepi, muri i shtepise levize, eshte shume e trishtushme te Jetosh ne ate shtepi.
avatar
berat95

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Antin prej 02.07.12 15:58

berat95 shkruajti:Shiko Bibla Statike Eshte me ndryshe se tjerat.
Na e dogjem pa dashje, dhe ne mes nate Shpirtrat e Keqinj bejne zhurme ne Shtepi, muri i shtepise levize, eshte shume e trishtushme te Jetosh ne ate shtepi.
Shko e merr shkencetaret ta vertetojne nje gje te tille, policine dhe ke te duash ti, pastaj ta shikojme a ekzistojne vertete keto fenomene. Duhet shume vete qe te shohin dhe te degjojne dicka qe te besohet. Pse nuk e keni filmuar dhe incizuar kete ndodhi nese eshte e vertete dhe ta kishit paraqitur ne youtube?
avatar
Antin

Jetoje jeten ashtu si te vjen

42


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndihme Urgjente

Mesazh  berat95 prej 02.07.12 16:06

po mire e ke me be nje video po cka do te bej policia dhe shkencaret, demonet kane fuqi mbi natyrore une shpesh edhe e theras demonin tim dhe bisedoj me te.

kam bisedu me nje magjstare i cili jetone ne Tetove ai meka thene se Bibla statike nuk duhet te digjet, une me mikun tim e dogjem menduam se na ka genyer ai magistari, sot duhet te takohem me te ndoshta me ndihmon , po une mes shumti dua ta di cka ka ne ate vrime se shume e thelle eshte, vec tym te bardh nxjerre dhe vjen nje ere e keqe si me qene varr :S
avatar
berat95

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Antin prej 02.07.12 16:09

Po filmoji dhe incizoji t'i shohim dhe t'i vertetojme ne qe jemi ketu njehere. Nuk eshte e veshtire te besh nje video me celular, te filmosh perplasjen e dyerve, zhurmen dhe gropen qe eshte hapur dhe hidhe ne youtube dhe kaloje ketu, qe ta besojme.
avatar
Antin

Jetoje jeten ashtu si te vjen

42


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Gjinkalla prej 02.07.12 16:10

Keto perralla tregoja femijeve o ti berti95,por jo njerezve te medhnje siq jemi une dhe Antini
avatar
Gjinkalla

339


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Antin prej 02.07.12 16:14

Gjinkalla shkruajti:Keto perralla tregoja femijeve o ti berti95,por jo njerezve te medhnje siq jemi une dhe Antini
Te lumte Gjinkalla, mos u trego me naiv! Mposhte friken nga xhindet, dhe djalli se ato jane vetem perralla dhe fantazi te krijuar nga njerezit e cmendur dhe psikopate.
avatar
Antin

Jetoje jeten ashtu si te vjen

42


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndihme Urgjente

Mesazh  berat95 prej 02.07.12 16:19

Gjinkalla Ti Mendon Se Peralla apo ti ake provuar ndonje magji ta bejsh
mere nje biblen statike dhe digje se pari her thire demonin e keq jo te mir
dhe biblen statike djege para ati demonit te keq dhe do ta shohesh cfar dot ndodhe ne shtepi une sekam gajle se nuk esht shtepia ime ajo po enje mikut tim esht :S
avatar
berat95

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Gjinkalla prej 02.07.12 16:22

hahahaha,se pari une nuk e dij se ca eshte bibla satanike por edhe po ta kem ne dore do e djegja pa pike frike,dhe ajo cfare do ndodhe me pas eshte vetem hiri dhe tymi
avatar
Gjinkalla

339


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Antin prej 02.07.12 16:23

Gjinkalla shkruajti:hahahaha,se pari une nuk e dij se ca eshte bibla satanike por edhe po ta kem ne dore do e djegja pa pike frike,dhe ajo cfare do ndodhe me pas eshte vetem hiri dhe tymi
Gjinkalla aty thuhet "Bibla statike dhe jo satanike" por do t'i gjej une e t'i djeg te dyja bashke me kuranin dhe te shoh se cdo me ndodhe pastaj hahahha
avatar
Antin

Jetoje jeten ashtu si te vjen

42


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndihme Urgjente

Mesazh  berat95 prej 02.07.12 16:28

KUJDES Nese Digjet Kurani I Shejnte Zoti Do Te Jap Nje Forme Te Ndryshe Si Psht Si Nje Kafshe Esht Shume Rrezik Te Digjet Libri I Allahut O.xh
avatar
berat95

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Antin prej 02.07.12 16:29

berat95 shkruajti:KUJDES Nese Digjet Kurani I Shejnte Zoti Do Te Jap Nje Forme Te Ndryshe Si Psht Si Nje Kafshe Esht Shume Rrezik Te Digjet Libri I Allahut O.xh
se mos ndoshta do te me ktheje ne bretkoce hhahaha. Po une njoh njerez qe e kane djegur kuranin dhe s'i ka gjetur gje, sa frikacake jeni
avatar
Antin

Jetoje jeten ashtu si te vjen

42


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Gjinkalla prej 02.07.12 16:31

une e kam djegur kuranin dhe sot jam edhe me sexy
avatar
Gjinkalla

339


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndihme Urgjente

Mesazh  berat95 prej 02.07.12 16:33

Muhamedi s.a ne kuran ka then djegja e kuranin esht shirk nese nuk kthehet ne ket bot te kthehet ne tjetren bote shikoje vetem pse eka gjujt kuranin cka esht denuar prej zotit
http://www.youtube.com/watch?v=8Lt9qfCtG9Q
avatar
berat95

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Gjinkalla prej 02.07.12 16:34

hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah,po kam frike
avatar
Gjinkalla

339


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Magus prej 02.07.12 16:36

Mos e devijoni temen nese keni ndonje propozim per ndihmen qe kerkon berat95 shkruani ne te kunderten mos shkruani gjera jashte teme, jo une besoj - jo nuk besoj....

Personalisht mendoj qe nese rasti eshte i vertete duhet te thirret nje Ekzorcist qe te pastroje vendin.
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.

Kėrkoni tė VĖRTETĖN pėrmes intuitės dhe shpirtit dhe jo pėrmes mendjes..


355


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndihme Urgjente

Mesazh  berat95 prej 02.07.12 16:37

huahahauhahah o shyqir zotit se nuk tkam kusheri/e ose naj sen te familjes se pa tet bo sihir nuk e kisha lan
avatar
berat95

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Gjinkalla prej 02.07.12 16:38

thirrem mua berat i cmendi gjindet me bukurine qe kam dhe i them te largohen
avatar
Gjinkalla

339


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Antin prej 02.07.12 16:38

.Kuranin e dogji dhe prifti amerikan dhe s'e gjeti gje, por kjo video paraqet nje montazh ose nje krijese qe ka lindur anormal, ka sa te duash keshtu si kjo


Edituar pėr herė tė fundit nga Antin nė 02.07.12 16:50, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Antin

Jetoje jeten ashtu si te vjen

42


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndihme Urgjente

Mesazh  berat95 prej 02.07.12 16:39

Sot ne mes nat do vi nje magjistar i vertet nga tetova shpresoj se do te me ndimoj
avatar
berat95

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Antin prej 02.07.12 16:43

berat95 shkruajti:Sot ne mes nat do vi nje magjistar i vertet nga tetova shpresoj se do te me ndimoj
Le te vije ai magjistari por ti videon s'na e tregove... keshtu qe le te besojne te tjeret se une s'te besoj.
avatar
Antin

Jetoje jeten ashtu si te vjen

42


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndihme Urgjente

Mesazh  berat95 prej 02.07.12 16:51

ok mos beso
nese ke deshir eja ne shkup shkojm ne pyll te cet dhe bejm rit per magji nese ke grup magjistaresh eja une edhe pse jam 16 vjecar kam grup magjistaresh isht kan mir me pat nje grup te fuqishem
avatar
berat95

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Antin prej 02.07.12 16:53

berat95 shkruajti:ok mos beso
nese ke deshir eja ne shkup shkojm ne pyll te cet dhe bejm rit per magji nese ke grup magjistaresh eja une edhe pse jam 16 vjecar kam grup magjistaresh isht kan mir me pat nje grup te fuqishem
hahahah duket qe je femije akoma... dhe i krijon gjerat me fantazine tende te bukur. Nejse te uroj shendet!!
avatar
Antin

Jetoje jeten ashtu si te vjen

42


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndihme Urgjente

Mesazh  berat95 prej 02.07.12 16:56

ok ende jam femi po magjia nuk esht qaq rende te bejsh une ikam 2 demone te mire jo te kqi me ato demonet bej cka du ikam si shoke njet kanier me shok i mir me behet demoni sesa njerezit e vertet une sihrin magjin e zez ekam mesuar prej moshen 13 vjec
avatar
berat95

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Ariu prej 02.07.12 17:28

berat95 shkruajti:ok ende jam femi po magjia nuk esht qaq rende te bejsh une ikam 2 demone te mire jo te kqi me ato demonet bej cka du ikam si shoke njet kanier me shok i mir me behet demoni sesa njerezit e vertet une sihrin magjin e zez ekam mesuar prej moshen 13 vjec

Pershendetje!!!
Si ju jam edhe une..
Gjihashtu une kam dy demone.Nje te mire dhe nje "te keq".Por me dicka teper sepse midis ketyre kam nje engjell.Eshte e vertete qe ata jane shoke me te mire se njerezit normal,por nese me ta nuk trregohesh i dashur sipas menyres se tyre ata te shkaterrojne.
Te mesosh magji nuk eshte e veshtire,ta vesh ne zbatim eshte e pamundur.(Vetem nese ploteson kushtet)...

Tani une nje pyetje kisha:Kur zoteron kaq shume fuqi dhe dije mbi magjine,pse nuk e mbyll vet ritin por kerkon ndihme?
Djegja e librit s'eshte asgje,prandaj me shume siguri keni djegur dicka tjeter......!!!!
TUNG.....<......eri.......>
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

237


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Tanki prej 02.07.12 17:46

berat95 shkruajti:Dje me daten 30.06.2012 me nje kusheri ne orren 00:00 ne shtepin e ati e djegem nje bible statike dhe shtepia ati nuk esht e qete prej orres 00:00 derin kur thirri ezani i mengjezit, ndegjohen zhurmat dhe dyert hapen dhe mbyllen vet, cdo gje fluturon, muzike e trishtueshme degjohet dhe ne mes te oborrit eshte hapur nje vrime (Grope) dhe ne mes nate del nje tym me nje ere te keqe si nje person i vdekur me qene atje poshte, cka duhet te bejme nese ka dikush ritual mi largu ato te keqia le te na tregoje pls.
Nese doni ta vrisni apo ta heqni qafe Demonin { xhindin } ja se si duhet te veproni

Merrni ndonje liber te shenjte apo fetar si p.sh kurani apo bibla merni disa flete dhe shkruani vargjet e kuranit apo te bibles mbrapsht pasi qe i keni kryer proven merrini fletet qe i keni shkruajtur vargjet bashke me librin e shenjte dhe groposini apo futini ne ndonje vend te caktuar afer ndonje dollapi , pjese te pabanuar te shtepise , jashte ne oborr , afer ndonje peme , ne punishte ne sanduk etj....gjate oreve te vona te nates nga ora 4 apo 5 e mengjesit shkoni ne vendin e caktuar ku i keni groposur varrgjet e mbrapshta apo ritin

Dhe gjate kendimit apo pak para kendimit te ezanit ne mengjes tek ajo pjese ku i keni vendosur ato do te degjohen britma te medha , fjale mallkuese , zhurme ne ate pjese etj....me kete eksperiment paranormal kuptojme vrasjen e ndonje xhindi apo zenjen e saj gjate kendimit te ezanit apo pak para saj..ne e dime qe xhindet [ shejtan ] largohen ne boten e nendheshme gjate kendimit te ezanit apo faljeve te namazit [ sabahut ] ne mengjes .

Keshille : koha e kryerjes se kesaj prove duhet te jete shum e sakt , ju duhet shume mund por ne fund te fundit eksperimenti nuk do jete me pasoja te medha ndalohen femijet , dhe se gjate eksperimentit ju do ta keni te qarte vendin nga vijne zerat apo zhurmet , procesi do te jete 100% me sukses.

Kujdes : Gjate kryerjes se eksperimentit paranormal nuk duhet te ju afrohemi shum afer vendit ku krijohen zhurmet nga qe po ju afruat shume xhindi do te mund te ju futet ne trup apo te ju godas me ndonje objekt aty afer mundohuni ti futni varrgjet apo rritin ne nje sanduk te vjeter dhe do ta shihni se si sanduku do te leviz dhe do te ndihen zera te ēuditshem ne ate vend te caktuar por duhet te keni kujdes qe te mos i shqetsoni fqinjet apo edhe ndonje antar te familjes sepse ne oret e mengjesit 4, 5, 6 gjumi eshte shume i rende.
avatar
Tanki

Njeriu ne krahasim me Mendimet e tij eshte sikur se nje fije peri e zhytur posht ne Oqean

268


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndihme Urgjente

Mesazh  berat95 prej 02.07.12 17:47

po une nuk di vetem sihir muj te bej po mi hek demonen nuk kam ritual vetem rituale tjera di a kesi rituale nuk di per qat kerkoj ndihm
avatar
berat95

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  A.Angel prej 02.07.12 18:27

Gjinkalla shkruajti:une e kam djegur kuranin dhe sot jam edhe me sexy
Seriozisht e ke....qenke e cmendur si mund ta djegesh nje liber te shenjt, une jam muslimane dhe besoj ne islam dhe kur nuk do te ndermerrja nje veprim p.sh ta djegja biblen e te krishterve, po ti do te denohesh dhe do te pendohesh shumm per kete veprim.
avatar
A.Angel

46


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hej qka jon kto gjepura

Mesazh  niku magic man prej 02.07.12 19:01

ngoni ktu me djeg ni kuran esht mekat shum i madh ti po thu qe e ki djeg edhe je sexy po a mendon qe shkon naj her ne boten tjeter

kurse qe ke fjala tek me ja vur flaken nje libri statik apo satanik ngoni ktu mos u boni te pa vedijshem te ngatrroheni me gjera qe nuk i njihni dhe jan me te fuqisheme nese esht e vertet ajo qka the ti qe esht hapur nje vrim ne tok provo kete me merr nje leter vizato nje yll qe esht shenja e magjis dhe thuaj te urdheroj te mbyllesh 3her nese nuk funksionon dihet qe esht e pamundur tw mbyllet ndryshe
avatar
niku magic man

73


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  niku magic man prej 02.07.12 19:23

nejse de shpresoj qe t mos behen gabime te tilla njeriu gabon gjithmon

gabimet jon per njerzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz


Edituar pėr herė tė fundit nga niku magic man nė 03.07.12 2:27, edituar 1 herė gjithsej
avatar
niku magic man

73


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

niku magic man

Mesazh  berat95 prej 02.07.12 20:51

Te Falemenderoj Shumee Vrima Esht Duke U Mbyllur E Falemenderoj Edhe Magjistarin Nga Tetova Cka Me Ndimoj Pake
avatar
berat95

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A.angel

Mesazh  berat95 prej 02.07.12 20:53

po edhe une jam musliman po biblen statike e dogjem pa dashje me mikun tim
avatar
berat95

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  A.Angel prej 02.07.12 23:45

niku magic man shkruajti:ngoni ktu me djeg ni kuran esht mekat shum i madh ti po thu qe e ki djeg edhe je sexy po a mendon qe shkon naj her ne boten tjeter

kurse qe ke fjala tek me ja vur flaken nje libri statik apo satanik ngoni ktu mos u boni te pa vedijshem te ngatrroheni me gjera qe nuk i njihni dhe jan me te fuqisheme nese esht e vertet ajo qka the ti qe esht hapur nje vrim ne tok provo kete me merr nje leter vizato nje yll qe esht shenja e magjis dhe thuaj te urdheroj te mbyllesh 3her nese nuk funksionon dihet qe esht e pamundur tw mbyllet ndryshe
Shum e drejt nuk duhet te mendohet vetem per kete bote, e rendesishmja eshte bota e pertejme ku do gjykohesh per te mirat dhe te kqijat qe ke bere gjate jetes ne toke, ''gjinkalla'',me kto fjal qe ka shkruajtur dhe veprimin qe ka bere, do ta keshilloja te pendohet dhe te lutet per falje.
avatar
A.Angel

46


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Gjinkalla prej 02.07.12 23:47

pffff a pernjemend mendoni qe une e kam djeg kuranin a?

Une i fali 5 kohe namaz dhe kam qene dy here ne haxh,por bej keso komentesh tia bej qejfin vetes
avatar
Gjinkalla

339


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  A.Angel prej 03.07.12 0:03

Gjinkalla shkruajti:pffff a pernjemend mendoni qe une e kam djeg kuranin a?

Une i fali 5 kohe namaz dhe kam qene dy here ne haxh,por bej keso komentesh tia bej qejfin vetes
Mire qe u sqarove pra. Gjithsesi ato fjal nuk thuhen as per shaka.
avatar
A.Angel

46


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

berat95-gjinkall-a.angel

Mesazh  niku magic man prej 03.07.12 2:23

se pari jam i lumtur qe vrima u mbyll

dy gjinkall me kto hajgaret e tua dikush i merr shum seriozisht edhe nashta pa dashje hin ne gjynah me fjalt e tua

tre a.angle te lumt per fjalt qe thu veq vazhdo

keto jan mendimet e mija
avatar
niku magic man

73


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Gjinkalla prej 03.07.12 10:38

ska dert sepse shumica e anetareve te vjeter e dijne se bej gallata, dhe tashme me njohin si te cmendur,por kam problem me juve anetaret e rinje.
avatar
Gjinkalla

339


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  niku magic man prej 03.07.12 11:07

epo shpresoj qe te zgjidhen sa me shpejt kto probleme
se e kuptova shpejt qe pot pilqejka me ba hajgare
avatar
niku magic man

73


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  niku magic man prej 03.07.12 12:12

shyqyr se vone kuptova veq nejse mfal qe mendova qe i bon ato sene me kall kuran apo sene te tjera ne rregull
avatar
niku magic man

73


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndihme Urgjente

Mesazh  berat95 prej 03.07.12 14:22

Ju Kisha Deshiru Ce Te Mos Bejni Nje Gabim Te Till Si Une
Ikam Ra Pishman Pse E Dogja Biblen Statike Po Shiqir Zotit
Shtepia Mikut Esht E Qet Tani
avatar
berat95

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  niku magic man prej 03.07.12 17:03

shyqyr qe esht qet shpija e shokut edhe bravo kush esht aj magjistar qe te ndihmoj duhet te jet vertet nje magjistar i mir
avatar
niku magic man

73


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Gabriel prej 03.07.12 19:33

Nuk e ke djeg pa dashje por ke bo ritual, vuj pasojat tani . . .
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

272


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  niku magic man prej 03.07.12 19:59

nashta edhe une jom i ri nashta jena moshatar por kur po kishe fuqi te medha ne dor po e humbshe kontrollin dhe po t vinte deshirat per te ber diqka vertet te fuqishme une kur isha 13 vjeqar kam perdorur magjin e zjarrit per te lozur por pastaj fillova te mendoj qe mundja ta perdorja edhe per ti mposhtur kundshtaret e mi keshtu te nestrit ne mengjes mora nje porcion te vogel raki e futa ne nje rreth te vogel gjami dhe mora nje shkrepse dhe per fat te keq po ate dit isha ne konflikt me nje nga shoket e mi e provova magjin e te cileen e kisha mesuar e hedha rakin ne bluzen e tij pastaj edhe shkrepsen dhe keshtu rakija shpertheu bluza e shokut u djeg por aji kishte marr lendime te lehta por nga ajo dit jam penduar dhe nuk kam ber magji apo diqka tjeter per ti lenduar njerz dhe ju kam kushtuar magjive me karta
avatar
niku magic man

73


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Jon Sh prej 03.07.12 23:42

doja nje here te shokoja nje video nga ato "qe te ndodhkan ty".
avatar
Jon Sh

87


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  niku magic man prej 04.07.12 0:13

mfal a e ki me mu apo me berat95
avatar
niku magic man

73


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  stessa prej 04.07.12 11:30

berat95 shkruajti:ok ende jam femi po magjia nuk esht qaq rende te bejsh une ikam 2 demone te mire jo te kqi me ato demonet bej cka du ikam si shoke njet kanier me shok i mir me behet demoni sesa njerezit e vertet une sihrin magjin e zez ekam mesuar prej moshen 13 vjec
pershendetje berat 95, nuk e kuptoj si mund te kesh shoke 2 demone?
ti po tallesh apo jo................
a mund te shpjegosh ndonje gje me teper
avatar
stessa

50


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme Urgjente

Mesazh  Jon Sh prej 04.07.12 14:24

niku magic man shkruajti:mfal a e ki me mu apo me berat95
me berat95. po me qe benke edhe ti magji ma i filmo nje her ti shofim.
avatar
Jon Sh

87


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi