Parashikim i fatit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Parashikim i fatit

Mesazh  nardi1972 prej 29.06.12 11:13

me trego te lutem se kam nje kushuriren time qe kerkon te dije per lidhjen e saj me nje djal qe quhet erion dhe vajza mimoza...... dua te di si mund te shkoje lidhja e tyre dhe cfare fati kane
avatar
nardi1972

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi