Dridhja e syrit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Dridhja e syrit

Mesazh  tonito prej 27.06.12 17:39

Ju lutem a mund te me tregoj ndokush perse ndodh dridhja e syrit.. pasi mua me ndodh shpesh kjo dhe zgjat per nje kohe ..
avatar
tonito

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dridhja e syrit

Mesazh  Tanki prej 27.06.12 18:02

tonito shkruajti:Ju lutem a mund te me tregoj ndokush perse ndodh dridhja e syrit.. pasi mua me ndodh shpesh kjo dhe zgjat per nje kohe ..
Ndodh per shkak te ndryshimit te kohes p.sh nga nje mot ne motin tjeter edhe un keto dit nuk i kam syte mir me dhambin nga balli e te posht .............
avatar
Tanki

Njeriu ne krahasim me Mendimet e tij eshte sikur se nje fije peri e zhytur posht ne Oqean

189


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dridhja e syrit

Mesazh  hakien prej 28.06.12 18:04

ne pergjithesi dridhja e syrit ndodh nga frika (kujtime te frikshme ose nga pagjumesia
avatar
hakien

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dridhja e syrit

Mesazh  Adelinnna prej 28.06.12 19:18

Me duket qe dridhja e syrit paralajmeron nje grindje ne familje por sjam e sigurt
avatar
Adelinnna

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dridhja e syrit

Mesazh  tonito prej 29.06.12 15:31

flm per pergjigjiet te gjithve


Edituar pėr herė tė fundit nga tonito nė 07.09.12 19:52, edituar 2 herė gjithsej (Reason for editing : jjh)
avatar
tonito

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dridhja e syrit

Mesazh  BlackSoul prej 04.07.12 14:23

edhe mua me ndodh shpesh kjo gje dhe thon se kur te dridhet syri nuk ben ti tregosh askujt sepse ne boten tjeter syri do te thot un shum qka kam par e skam treguar e njeher leviza ti tregove lol kshtu thon ktu tek ne :/
avatar
BlackSoul

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Edhe un mund ta dridhi syrin

Mesazh  Jozef Gjoni prej 09.06.14 15:21

Un mundem vet ta dridhi syrin , por kur e dridhi shum fillon te me dhemb koka , ndonje shpjegim.
avatar
Jozef Gjoni

Zbulo kush je atėherė Zbulo kush janė tė tjerėt.

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dridhja e syrit

Mesazh  Gabriel prej 09.06.14 16:45

Ndodh dhe kur te bie tencioni....
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

125


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dridhja e syrit

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi