Lidhja mes shenjave te horoskopit

Shko poshtė

Lidhja mes shenjave te horoskopit

Mesazh  Neo prej 11.05.08 12:03

Lidhja mes shenjave te horoskopit

Luani me shenjat e tjera:

Luani & Dashi: Nėse mund tė gjejnė mėnyrė dhe hapėsirė pėr kompromis, kjo mund tė jetė njė kombinim i mrekullueshėm.

Luani & Demi: Kėta tė dy do tė pėrfundojnė duke e larguar njėri-tjetrin. Ide e keqe pėr kombinim tė kėtillė.

Luani & Binjakėt: Ky kombinim ėshtė i mirė dhe relaksues pėr tė dy, prandaj kjo ėshtė njė ide e mirė.

Luani & Gaforrja: Gaforrja e disponuar mund tė gjejė kėnaqwsi tė madhe nė karakterin e Luanit.

Luani & Luani: Do tė jetė e vėshtirė tė gjendet zgjidhja se kush do tė jetė kryesor nė kėtė lidhje, mirėpo kėta tw dy mund tė pėrputhen mirė.

Luani & Virgjėresha: Ky kombinim nuk mund tė zgjasė shumė.

Luani & Peshorja: Kontrolli mbi Luanin ėshtė gjėja qė kėrkon Peshorja.

Luani & Akrepi: Kjo fillon si njė lidhje e fuqishme, mirėpo nuk do tė vazhdojw ashtu. Shpejt do tė vyshket.

Luani & Shigjetari: Tė dy janė emocionalw nė kėtė aspekt qė tregon se ky mund tė jetė njė kombinim i mirė.

Luani & Bricjapi: Problemet presin pas ēdo dere tė kėsaj lidhjeje. Nuk ėshtė ide e mirė.

Luani & Ujori: Kjo mund tė jetė njė lidhje e mirė, vetėm nėse Ujori ka durim dhe e duron Luanin.

Luani & Peshqit: Tė dy janė tė mahnitur nga dallimet e njėri-tjetrit, mirėpo kjo nuk do tė thotė se mund tė zgjasė lidhja e tyre.

Virgjėresha me shenjat e tjera:

Virgjėresha & Dashi: Mosmarrėveshje tė mėdha, ėshtė mirė qė tė mos realizohet ky kombinim.

Virgjėresha & Demi: Demi mund t’i iniciojė pasionet e Virgjėreshės. Lidhje qė premton.

Virgjėresha & Binjakėt: Interesat e pėrbashkėta do t’i bashkojnė, mirėpo Binjakėt shumė shpejt do tė lodhen nga lidhja me Virgjėreshėn.

Virgjėresha & Gaforrja: Kėta tė dy pėrputhen mirė me atė qė tė dy e dėshirojnė dhe me atė qė tė dy mund ta ofrojnė.

Virgjėresha & Luani: Ky kombinim nuk mund tė zgjasė shumė.

Virgjėresha & Virgjėresha: Ky kombinim mund tė pėrputhet mirė.

Virgjėresha & Peshorja: Peshorja shumė shpejt dėshiron tė largohet nga Virgjėresha. Kėrkon mė shumė kėnaqėsi.

Virgjėresha & Akrepi: Ky kombinim mund tė ketė probleme, sepse qė tė dy kanė vėshtirėsi nė komunikim.

Virgjėresha & Shigjetari: Kjo lidhje nuk zgjat shumė, sepse Virgjėresha nuk mund ta durojw melankolinw e Shigjetarit.

Virgjėresha & Bricjapi: Njė lidhje qw premton shumė. Tė dyja palėt tregojnė interesim ndaj njėra-tjetrws dhe pėrputhem pėr mrekulli.

Virgjėresha & Ujori: Ky kombinim nuk mund tė zgjasė shumė, sepse mes kėtyre nuk ka bashkėpunim.

Virgjėresha & Peshqit: Nė fillim duket se ėshtė lidhje e pėrkryer, mirėpo pėr njė kohė shumė tė shkurtėr pėrfundon.

Peshorja me shenjat e tjera:

Peshorja & Dashi: Kjo mund tė jetė njė hje e mrekullueshme, mirėpo jo lidhje serioze dhe afatgjate. l

Peshorja & Demi: Qė tė dy pėr njė kohė shumė tė shkurtwr do tė lodhen nga kėrkesat e njėri-tjetrit.

Peshorja & Binjakėt: Ky ėshtė kombinim i mirė. Tė dyja palėt pėrputhem me idetė e njėra-tjetrws, gjė qė e bwn kėtė njė lidhje tw qwndrueshme.

Peshorja & Gaforrja: Kėta tė dy janė kundėrshtarė tė mėdhenj dhe kjo lidhje shkakton probleme, probleme dhe vetėm probleme.

Peshorja & Luani: Do tė jetė e vėshtirė tė gjendet zgjidhja se kush do tė jetė kryesor nė kėtė lidhje, mirėpo kėta tw dy mund tė pėrputhen mirė.

Peshorja & Virgjėresha: Peshorja shumė shpejt dėshiron tė largohet nga Virgjėresha. Kėrkon mė shumė kėnaqėsi.

Peshorja & Peshorja: Nėse mund tė pėrputhen nė fillim, ka mundesi tė jenė njė ēift i mrekullueshėm.

Peshorja & Akrepi: Akrepi pėr Peshoren pėr njė kohė tė shkurtėr do tė bėhet histori.

Peshorja & Shigjetari: Tė dy romantikw dhe me sharm tė veēantė. Mund tė jetė njė ēift mjaft i mirė.

Peshorja & Bricjapi: Shumė dallime nė mes tw dyve bėjnė qė lidhja tw mos zgjasw shumė.

Peshorja & Ujori: Tė dy do tė jenė tė kėnaqur nga njėri-tjetri dhe asnjėri nuk do tė dojw tė largohet.

Peshorja & Peshqit: Probleme tė mėdha do tė ketė nė kėtė lidhje. Ėshtė mirė qė tė shmanget.

Akrepi me shenjat e tjera:

Akrepi & Dashi: Xhelozia e Akrepit dhe pavarėsia e Dashit ėshtė njė kombinim mjaft i mirė.

Akrepi & Demi: Fillon pėr mrekulli, mirėpo asnjėri nuk dėshiron qė kjo lidhje tė zgjasw.

Akrepi & Binjakėt: Ēift i mirė, mirėpo asnjėra palė nuk mund ta durojė tjetrėn.

Akrepi & Gaforrja: Tė dyja palėt ndihen tė sigurta pranė njėra-tjetrws. Lidhje qė premton.

Akrepi & Luani: Kjo fillon si njė lidhje e fuqishme, mirėpo nuk do tė vazhdojw ashtu. Shpejt do tė vyshket.

Akrepi & Virgjėresha: Ky kombinim mund tė ketė probleme, sepse qė tė dy kanė vėshtirėsi nė komunikim.

Akrepi & Peshorja: Akrepi pėr Peshoren pėr njė kohė tė shkurtėr do tė bėhet histori.

Akrepi & Akrepi: Tė dy kėrkojnė dhe japin shumė, gjw qė do tė thotė se kjo mund tė jetė lidhje e sigurt.

Akrepi & Shigjetari: Gjėja e vetme qw mund tė rezultojw nga ky kombinim ėshtė njė lidhje shumė e shkurtėr.

Akrepi & Bricjapi: Nė njėri- tjetrin kėta shohin interesim tė madh. Kombinim qė premton shumė.

Akrepi & Ujori: Konfliktet ndėrmjet kėtyre dyve bėjnė qė kjo lidhje tė pėrfundojw pa filluar mirė.

Akrepi & Peshqit: Interesat dhe imagjinata e pėrbashkėt mund tė jetė shkak qė kjo tė jetė njė lidhje e mirė.

Shigjetari me shenjat e tjera:

Shigjetari & Dashi: Tė dyja palėt tregojnė interesime tė pėrbashkėta dhe si ēift veprojnė pėr mrekulli.

Shigjetari & Demi: Demi serioz dhe Shigjetari joserioz dhe zbavitės do ta kenė tw vėshtirė tė rrine sė bashku .

Shigjetari & Binjakėt: Kjo marrėdhėnie fillon nė mėnyrė tė zjarrtė, por mbaron nė tė njwjtėn mėnyrė.

Shigjetari & Gaforrja: Personat nė kėtė kombinim mė mirė pėrputhen si shokė se sa si partnerė.

Shigjetari & Luani: Tė dy janė emocionalw nė kėtė aspekt qė tregon se ky mund tė jetė njė kombinim i mirė.

Shigjetari & Virgjėresha: Kjo lidhje nuk zgjat shumė, sepse Virgjėresha nuk mund ta durojw karakterin e Shigjetarit.

Shigjetari & Peshorja: Tė dy romantikw dhe me sharm tė veēantė. Mund tė jetė njė ēift mjaft i mirė.

Shigjetari & Akrepi: Gjėja e vetme qw mund tė rezultojw nga ky kombinim ėshtė njė lidhje shumė e shkurtėr.

Shigjetari & Shigjetari: Tė dy kanė interesa tė pėrbashkėta dhe asnjėri nuk lejon qė kjo lidhje tė dėshtojė.

Shigjetari & Bricjapi: Kėta te dy mund tė jenė shokė tė mirė, mirėpo nuk do tė jenė tė suksesshėm nw ēift. Ide e keqe.

Shigjetari & Ujori: Dashuria ndaj jetės dhe ndaj njėri-tjetrit e bėjnė kėtė njė kombinim tė mrekullueshėm.

Shigjetari & Peshqit: Qė tė dy kėrkojnė gjėra qė asnjėri nuk mund t’i mundėsoje.

Bricjapi me shenjat e tjera:

Bricjapi & Dashi: Pas ēdo kėndi tė kėsaj lidhjeje presin argumente tė shumta.

Bricjapi & Demi: Tė dy duan tė kenė mbwshtetje tė sigurt. Tė dy mund ta sigurojnė kėtė. Ide e mirė.

Bricjapi & Binjakėt: Tė dy mund tė mėsojnė shumė gjėra nga njėri-tjetri, mirėpo ky kombinim nuk zgjat shumė.

Bricjapi & Gaforrja: Dallimet nė mes tw dyve janė shumė tė vėshtira pėr t’u tejkaluar.

Bricjapi & Luani: Problemet presin pas ēdo dere tė kėsaj lidhjeje. Nuk ėshtė ide e mirė.

Bricjapi & Virgjėresha: Njė lidhje e cila premton shumė. Tė dyja palėt tregojnė interesim ndaj njėra-tjetres dhe pėrputhem pėr mrekulli.

Bricjapi & Peshorja: Shumė dallime nė mes kėtyre tw dyve bėjnė qė lidhja mos tė zgjasw shumė.

Bricjapi & Akrepi: Nė njėri-tjetrin kėta shohin interesim tė madh. Kombinim qė premton shumė.

Bricjapi & Shigjetari: Tė dy kanė interesa tė pėrbashkėta dhe asnjėri nuk lejon qė kjo lidhje tė dėshtojė.

Bricjapi & Bricjapi: Kėta tė dy pėrputhen pėr mrekulli, mirėpo ngjashmėria mund tė shkaktojė njė situatė banale.

Bricjapi & Ujori: Ky ēift mund tė fillojw nė mėnyrė tė pasigurt, mirėpo nėse pak pėrputhen ka mundwsi tė ndodhin gjėra tė mrekullueshme.

Bricjapi & Peshqit: Dallimet nė mes tė dyve bėjnė qė kjo tė jetė njė lidhje shumė e qwndrueshme.

Ujori me shenjat e tjera:

Ujori & Dashi: Me mirėkuptim tė vogėl, ky ėshtė njė kombinim qė premton shumė.

Ujori & Demi: Liria dhe dashuria e madhe pėr Ujorin shumė shpejt mund tė kalojė nė dėshpwrim.

Ujori & Binjakėt: Kėta tė dy pėrputhen pėr mrekulli dhe duket se asgjė nuk mund t’i ndajė.

Ujori & Gaforrja: Emocionet nė dhomėn e fjetjes mund tė jenė shkaku kryesor pėr mbajtjen e kėsaj lidhjeje.

Ujori & Luani: Kjo mund tė jetė njė lidhje e mirė, vetėm nėse Ujori ka durim dhe e duron Luanin.

Ujori & Virgjėresha: Ky kombinim nuk mund tė zgjasė shumė, sepse mes kėtyre nuk ka bashkėpunim.

Ujori & Peshorja: Tė dy do tė jenė tė kėnaqur nga njėri-tjetri dhe asnjėri nuk do tė dojw tė largohet.

Ujori & Akrepi: Konfliktet ndėrmjet kėtyre te dyve bėjnė qė kjo lidhje tė pėrfundojw pa filluar mirė.

Ujori & Shigjetari: Dashuria ndaj jetės dhe ndaj njėri-tjetrit e bėjnė kėtė njė kombinim tė mrekullueshėm.

Ujori & Bricjapi: Kėta tė dy pėrputhen pėr mrekulli, mirėpo ngjashmėria mund tė shkaktojė njė situatė banale.

Ujori & Ujori: Kjo nuk ka mundwsi tė jetė lidhje e zjarrtė, mirėpo tė dy mund tė jenė tė kėnaqur.

Ujori & Peshqit: Ujori do tė mundohet nė ēdo rast tė dalė nga lidhja me Peshqit.

Peshqit me shenjat e tjera:

Peshqit & Dashi: Kjo lidhje mund tė mbijetojė vetėm nėse secila palė i pėrgjigjet nevojave tė palės tjetėr.

Peshqit & Demi: Mund tė mos e kuptojnė njėri-tjetrin, mirėpo tė dy janė tė terhequr nga njeri-tjetri. Lidhje qė premton.

Peshqit & Binjakėt: Ndjenjat nė fillim mund tė jenė shumė tė mėdha dhe tė zjarrta, mirėpo problemet do tė jenė edhe mė tė mėdha.

Peshqit & Gaforrja: Me punėn e pėrbashkėt, kėta te dy mund t’i arrijnė qėllimet nė jetė dhe nė dashuri.

Peshqit & Luani: Tė dy janė tė mahnitur nga dallimet e njėri-tjetrit, mirėpo kjo nuk do tė thotė se mund tė zgjasė lidhja e tyre.

Peshqit & Virgjėresha: Nė fillim duket se ėshtė lidhje e pėrkryer, mirėpo pėr njė kohė shumė tė shkurtėr pėrfundon.

Peshqit & Peshorja: Nėse mund tė pėrputhen nė fillim, ka mundwsi tė jenė njė ēift i mrekullueshėm.

Peshqit & Akrepi: Interesat dhe imagjinata e pėrbashkėt mund tė jetė shkak qė kjo tė jetė njė lidhje e mirė.

Peshqit & Shigjetari: Qė tė dy kėrkojnė gjėra qė asnjėri nuk mund t’i mundėsoje.

Peshqit & Bricjapi: Dallimet nė mes tė dyve bėjnė qė kjo tė jetė njė lidhje shumė e qendrueshme.

Peshqit & Ujori: Ujori do tė mundohet nė ēdo rast tė dalė nga lidhja me Peshqit.

Peshqit & Peshqit: Asnjėri nuk do tė merret me problemet e tjetrit. Lidhje afatshkurtėr.
avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi