Misteri i piramides se KEOPSIT

Shko poshtė

Misteri i piramides se KEOPSIT

Mesazh  clee prej 17.06.12 10:52


Per vite me radhe, shkencetare dhe eksploratore te shumte kane debatuar mbi pyetjen: Si i ndertuan Egjiptianet piramidat e tyre? Tani nepermjet nje kerkuesi italian, Elio Diomedi, kemi nje zgjidhje te re e cila mund te jape pergjigje mbi pyetjet tona, duke sjelle fakte te shumtane kete dokumentar

clee

47


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi