Shkencėtarėt flasin pėr universet paralele.....

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Shkencėtarėt flasin pėr universet paralele.....

Mesazh  tetari prej 12.06.12 15:04

Shkencėtarėt flasin pėr universet paralele, me fjalė tė tjera pėr parajsėn e ferrin


avatar
tetari

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkencėtarėt flasin pėr universet paralele.....

Mesazh  xxxadixxx prej 12.06.12 16:39

Prsh.Per mendimin tim nuk besoj se ekzistojne universe te tjere!Besoj se ferri dhe parajsa jane dimensione te tjera,ku ligjet e kohes dhe hapsires jane te ndryshme nga dimensioni te te cilin ne jetojme!
avatar
xxxadixxx

167


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkencėtarėt flasin pėr universet paralele.....

Mesazh  Gabriel prej 12.06.12 18:21

Personalisht nuk i besoj kto ''ALUDIME'' sepse fakti qe ekzistojne Universe paralele sdo te thote Apsolutisht qe mbas vdekjes shpirti shkon ne kto Universe. Jo Ferri jo Parajsa, kush beson e di qe ka Ferr dhe Parajse. Per ca diskutojne shkenctaret, mos duan te cojn ndonje sonde atje

=Mendimi Im=
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

176


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkencėtarėt flasin pėr universet paralele.....

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi